Domácí

VIDEO: Jen pár okamžiků nepozornosti a žena si o lampu rozbila hlavu

Mladá žena v pondělí dopoledne při chůzi po Karlových Varech nedávala pozor a v plné rychlosti narazila do lampy. V tu chvíli jeli zrovna okolo městští policisté, kteří si nehody všimli a přispěchali jí na pomoc. Náraz ženy zachytil kamerový systém.

Třiadvacetiletá žena v pondělí dopoledne šla po ulici T.G. Masaryka v Karlových Varech a zřejmě z nepozornosti narazila hlavou do sloupu veřejného osvětlení. Nehodu shodou okolností zachytil kamerový systém.

Ve chvíli, kdy žena do sloupu narazila, právě okolo projížděli městští policisté. "Náraz jí způsobil tržnou ránu nad okem, kterou strážníci vyčistili dezinfekcí a pomocí sterilního čtverečku zastavili krvácení," uvedli strážníci.

Související obsah

​Podle strážníků bylo zranění potřeba zašít, ale žena si nechtěla nechat přivolat záchrannou službu. Hlídka jí proto doporučila, aby se vydala do nemocnice na chirurgické oddělení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz