Co nás čeká

Horoskop na neděli 15. května: Nerozčilujte se, jinak bude zle

Horoskop na neděli 15. května: Nerozčilujte se, jinak bude zle
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Slunce v kvadratuře se Saturnem přinese nečekané problémy. Dokonce i Merkur s Venuší dnes nebudou v dobrém rozpoložení. Buďte asertivní, nerozčilujte se a všechno dobře dopadne.

Beran

Chtělo by to něco nového? Máte sto chutí pustit se i v neděli do práce a trochu předělat své domácí hnízdečko? Tak hurá do toho, fantazii se dnes meze nekladou. Pokud je to však možné, vrhněte se spíše na úpravy okolí domu, ne na zvelebování vnitřního prostoru.

Býk

Do vašeho domácího hnízdečka zasvítilo slunce. Všichni teď pociťujete intenzivněji, co jeden pro druhého znamenáte. Nemusíte na dnešek vymýšlet žádný speciální program, neděli jako z pohádky můžete klidně prožít i doma. Ať už odpočinkem, nebo prací.

Blíženci

Harmonie a přátelství, to jsou pocity, které se teď nesou vaším domácím prostorem. Dokážete se shodnout úplně na všem bez nepříjemností a konfliktů. Ať už se rozhodnete pro výlet, procházku, odpočinek, nebo adrenalin, všichni si to naplno užijete.

Rak

Buďte v pozoru, Slunce v kvadratuře se Saturnem může být hrozbou. Problémy, se kterými se setkáte na návštěvě u známých nebo příbuzných, si domů nenoste, zbytečně byste své blízké vystavili nutnosti postavit se na něčí stranu. Chovejte se jakoby nic.

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál a poradí, jak můžete zpracovat aktuální karmickou zátěž. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď! 

Lev     

Určitě si nepřejete neděli plnou nedorozumění, výčitek a nepohody. Velice snadno se vám však může stát, že přijde. Máte zcela jinou představu o domácím režimu a povinnostech než vaši blízcí. Buďte asertivní, nerozčilujte se a všechno dobře dopadne.

Panna 

Daří se vám sladit zájmy celé rodiny, což bude v neděli velice důležité. Navíc vaše zvýšená touha po poznání inspiruje i vaše blízké. Je den, kdy si i rozšíříte obzory. Ať už to bude na výletě do přírody, nebo v muzeu, užijete si nové informace všichni.

Váhy  

Už se vám určitě potvrdilo, že v nouzi poznáte přítele. Tentokrát vás o tom jasně přesvědčí Mars, který vám zajistí potřebnou pomoc. Merkur s Venuší už s vámi bohužel takto za jeden provaz netáhnou, takže se můžete dočkat i menších nepříjemností.

Štír     

Doma máte střídavě oblačno, ale neklesejte na mysli. I když hvězdy nepřejí vaší rodinné sounáležitosti, všechno se dá zvládnout v klidu. Netlačte na pilu a nevnucujte ostatním svůj pohled na svět. Máte teď příležitost věnovat se každý svým zájmům.

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!

Střelec

Dnes máte svůj šťastný den! A protože se svými nejbližšími vycházíte přímo skvěle a těšíte se ze vzájemného souladu, strávíte neděli v kruhu milovaných. Nechybí vám nápady na pestrý program, a tak všechny překvapíte novými zážitky a speciálním výletem.

Kozoroh         

Slunce je v kvadratuře se Saturnem, což rozhodně neznačí žádný aplaus. Vyostřování citových problémů bude nyní Achillova pata vašeho vztahu. Vy i váš protějšek chcete organizovat věci každý po svém a milostné souznění se vytrácí.  

Vodnář          

Dnes vám prostě stačí být spolu. Vzájemně se se svými blízkými doplňujete, a tak brzy přijde i nápad, jak strávit dnešní den. S největší pravděpodobností se vydáte na výlet už po snídani, poobědváte v restauraci a užijete si opravdu krásnou neděli.

Ryby  

Jste stále rozjetí a lidé kolem vás jsou nervózní? Není to přece jejich chyba, šíříte totiž napětí. Chce to zvolnit, vydat se na procházku do přírody nebo posedět na zahradě u kávy a zákusku. Hvězdy radí, že byste měli navštívit staršího příbuzného.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz