Co nás čeká

Horoskop na úterý 17. května: Velká šance najít osudovou lásku

Horoskop na úterý 17. května: Velká šance najít osudovou lásku
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes věnujte pozornost zejména lidem ve vašem okolí, a to nejen partnerovi, ale také kolegům v práci. Ohleduplnost se jistě bude hodit. Doma se zaměřte na ruční práce a relaxaci. Vysoké jsou také šance na novou lásku.

Beran

S partnerem se těšíte, jak spolu prožijete večer. Ten dokonce předčí vaše očekávání. Splní se veškeré erotické fantazie. Překvapení bude na obou stranách. Svou roli v tom sice bude mít i alkohol, ale ani tak určitě nebudete litovat.

Býk

Každý si představuje relaxaci a odpočinek jinak. Někdo v klidu domova, jiný v bouři dění. Pro vás je ideální se zahloubat do koníčků, jako jsou ruční práce nebo modelářství. Vytvářet a vypilovávat dílka až k dokonalosti je to, co naplní duši blahem.

Blíženci

Vážení nezadaní, pokud nebudete zalezlí ve svých kutloších a vyjdete ven do společnosti, máte ohromnou šanci se seznámit se zajímavými lidmi a klidně i budoucím partnerem. Tak vyrazte do ulic, ať to zase neprošvihnete.

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev

Vaši pozornost upoutají sliční kolegové a v myšlenkách s nimi budete prožívat zajímavé chvíle. Fantazie to budou opravdu bujné a nebudete se jim bránit. Ještě že vám nikdo do hlavy nevidí. Se svým partnerem se pochopitelně o tyto prožitky nepodělíte.

Panna

Zcela vědomi si své věčné zaneprázdněnosti se dnes věnujete pouze své polovičce. Pokud máte děti, podaří se je udat babičkám, a tak nebude nic bránit vzájemnému prožití společných aktivit. Partner takovýto stav věcí uvítá. Prospějete zpevnění vztahu.

Váhy

Zvednete hlavu od každodenních povinností a zahledíte se se zájmem na svůj protějšek, abyste si uvědomili, jak atraktivního máte partnera. Svůj názor nebudete váhat sdělit ani před veřejností, která s vámi bude souhlasit. Svou lásku tím ale uvedete do rozpaků.

Štír

Možnost vyššího finančního ohodnocení vybičuje vaše pracovní tempo na maximum. Tato motivace vydrží po celý den, a tak za vámi zůstane pořádný kus práce, které si všimnou jak kolegové, tak nadřízení. Přinese to uspokojení, dobré pocity a čistý stůl.

Rak

Je jen málo dní, ve kterých si můžete vybrat, co budete dělat. Tento je jedním z nich. Zaměříte se na nejoblíbenější činnosti a vychutnáte si je jak v zaměstnání, tak doma. Jenom škoda, že takovéto dny rychle utečou. 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

Střelec

Zvažujete možnosti opuštění stálého zaměstnání a vrhnutí se do podnikatelské sféry. Dnešek přeje takovýmto rozhodnutím a vhodnější situace pro tento krok nebude. Nezavírejte však za sebou v zaměstnání dveře zcela, kontakty se budou vždy hodit.

Kozoroh

Při urovnávání myšlenek a pocitů se dostanete do slepé uličky. Rozhodnete se pro konzultaci s blízkou osobou. Budete vyslyšeni a po probrání všech záhybů duše nabudete uspokojivých dojmů a pozitivních závěrů. Čas od času je takováto inventura nutná.

Vodnář

Co se to stalo? Vy u dřezu s nádobím? Protějšek sice uvítá pomoc s drobnými domácími pracemi, ale na druhou stranu mu začne v mysli klíčit podezření ohledně důvodu tohoto neobvyklého stavu. Měli byste pomáhat častěji, nevzbuzovalo by to obavy.

Ryby

Dnes budete upovídaní. Některé silnější povahy se to sice pokusí vydržet, ale nakonec i ony vyklidí raději pole. Nebudete chápat, proč je taková nouze o posluchače. Uvědomte si, že druzí by také rádi aspoň tu a tam něco málo řekli.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz