Zajímavosti

Nechtěla bych takhle vypadat, říká Utajená šéfka. Mrzelo ji lhaní podřízeným

Utajený šéf proměnil ředitelku masokombinátu Andreu Šlesingerovou v dredatou trestankyni, které chtěli majitelé podniku dát druhou šanci. Jak vzpomíná na natáčení a podařilo se jí změnit podmínky ve firmě k lepšímu? Podívejte se na rozhovor.

Šlesingerová se mezi podřízené infiltrovala jako recidivistka ve špatně padnoucích šatech, s předkusem, kroužkem v nose a dredy.

"V té masce jsem se cítila špatně, nechtěla bych takhle vypadat. Byl to pro mě šok a strašně jsem se na to netěšila. Nejtěžší byly ty dredy. V tom podání, v jakém jsem to měla já, to pro mě bylo asi nejhorší," prozradila po natáčení ředitelka masokombinátu.

Andrea chtěla především zjistit, jestli je možné snížit provozní náklady. Předem počítala s tím, že s některými lidmi se po Utajeném šéfovi rozloučí. "U těch zaměstnanců, se kterými jsme točili, se to nestalo. Nicméně určitě se to stalo u manažerky prodejen. Tam došlo k velkým personálním změnám," pokračovala.

Související obsah

Zaměstnanci z výroby podle Šlesingerové naopak dostali přidáno. "Bylo mi hrozně líto těm lidem lhát, protože úplně všichni nakonec přemýšleli, jak mi pomoct s tím osudem, který mi v tom příběhu byl přidělen," posteskla si.

"Cítila jsem se fakt špatně, protože oni to brali vážně. To byl asi největší problém, který jsem s tím měla. Ti lidé vůbec neměli tušení, že jde o nějakého Utajeného šéfa. U nás ta historka byla podpořená tím, že přítel majitelky společnosti je právník, který mě obhajoval a potom mi chtěl pomoci," uzavřela Šlesingerová.

Utajeného šéfa můžete s týdenním předstihem sledovat na Voyo. Všechny bonusové reportáže najdete na Nova Plus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz