Zajímavosti

Krize Patrasové drtí i její dceru. Touží po svatbě, nikdo ji ale nechce

Krize Patrasové drtí i její dceru. Touží po svatbě, nikdo ji ale nechce
Anna Slováčková Zdroj: Profimedia

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková prožívá nelehké období. Vše odstartovala pondělní nehoda její maminky Dagmar Patrasové, která rozstřelila mercedes o betonový zátaras a poté odmítla test na alkohol. Slováčková přiznala i další trápení. Už by se ráda vdala, jenomže princ na bílém koni ještě není ani za obzorem.

Ve svých 26 letech by už Anička Slováčková byla ráda, kdyby ji její vyvolený požádal o ruku. Má to ale háček. Žádný takový muž neexistuje. A bohužel se zdá, že natrefit na něj bude pro talentovanou herečku, známou z Ordinace v růžové zahradě, oříšek.

"Asi už jsem holka na vdávání. Umím vařit, péct, postarat se o domácnost... Ale zatím není člověk, který by si mě chtěl vzít, nemám partnera," řekla Slováčková portálu iDNES.cz.

Související obsah

Rok od porážky zákeřné rakoviny se musí Anička vypořádávat i s rodinnou krizí. Vystupňovala ji bouračka, kterou v pondělí způsobila její matka Dáda Patrasová. Po nárazu do zaparkovaného auta a betonového zátarasu v zatáčce před svou vilou na pražských Vinohradech odmítla dechovou zkoušku. Nenechala si ani vzít krev a policistům řekla, že u sebe nemá řidičák.

Patrasovou vyšetřuje policie, případ se ale dořeší ve správním řízení. Čelit tomu stojí Slováčkovou nemálo sil. "Nevíte naprosto nic o tom, co si kdo z nás prožívá, jak to všechno řešíme nebo vůbec jak dlouho už se o něco snažíme," vzkázala na instagramu.

Související obsah

Záhy vyšlo najevo, že jí řada lidí poslala soukromé zprávy, ve kterých jí přáli smrt. "Psali mi, ať na tu rakovinu už konečně chcípnu. Že jsem zrůda, která se tím snaží proslavit a podobně," svěřila zmíněnému listu.

Blízké okolí Dády, včetně jejího manžela Felixe Slováčka nebo kamaráda Jiřího Krampola, tvrdí, že má problémy s alkoholem. Královna dětských srdcí to ale popírá s tím, že si občas dá skleničku jako každý druhý. Felix už v roce 2019 podle svých slov usiloval o to, aby svou ženu zbavil svéprávnosti a mohl ji poslat na léčení i proti její vůli. Nevyšlo mu to.

Policie stále vyšetřuje pondělní karambol Dády Patrasové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz