Co nás čeká

Horoskop na středu 8. června: Žádné rozčilování! Jen zhoršíte situaci

Horoskop na středu 8. června: Žádné rozčilování! Jen zhoršíte situaci
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Hvězdná energie dává v červnu věcem správný spád, a tak se ve vašem životě začínají dít věci, které povedou k lepší budoucnosti. Buďte však trpěliví a nesnažte se události uspěchat. Hlavně se dnes kvůli ničemu nerozčilujte, je toho na vás trochu moc.

Beran

Neklopte dnes oči k zemi, když si všimnete, že si vás lidé pozorně prohlížejí. Není to tím, že by na vás bylo něco divného nebo že byste měli stopy po obědě na bradě. Právě naopak! Jste okouzlující, aniž si to uvědomujete. A budíte zaslouženou pozornost.

Býk

Planety se na vaše znamení v tomto měsíci dívají přísným pohledem. Nic nejde hladce a nedosahujete toho, co jste si předsevzali. Je to frustrující, a navíc si moc nerozumíte ani s ostatními lidmi, takže se nemáte komu svěřit. Dnes to zkuste u přátel.

Blíženci

Dnešek vyzkouší vaši trpělivost. Všechno bude na dlouhé lokte. A to je přesně to, co vás dovede spolehlivě rozhodit. Musíte se nad podobné věci povznést a říct si, že to za nervový kolaps nestojí. A tak bez úhony proplujete celým dnem až k večeru.

Rak

I když jste milovníky luxusu a rádi rozhazujete peníze, teď musíte nad každým výdajem více přemýšlet. Hospodařit s rozumem je pro vás nyní nezbytné. Dnes bude třeba, abyste odolali lákadlu, které sice vypadá zajímavě, ale mohli byste se dost spálit!

ODTEĎ VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy – nic není tabu!

Lev

Necítíte se dobře, ale proti splínům a depresím je potřeba bojovat. Slunce na vás sice působí, můžete si však zlepšit náladu sami. Zaměřte se na vylepšení svého vzhledu, i to ovlivňuje vaše vnitřní pocity. Zajděte si k holiči, kupte si něco na sebe.

Panna

Hvězdná energie dává v červnu věcem správný spád, a tak se ve vašem životě začínají dít věci, které povedou k lepší budoucnosti. Díky tomu můžete dosáhnout úspěchu v mnoha oblastech. Dnes přemýšlejte o tom, zda nemůžete někomu pomoci k tomu samému.

Váhy

Budete mít problémy s komunikací. Mars v Beranu vám v červnu do cesty posílá lidi, kteří taktizují, a často se tak ocitnete v roli někoho, kdo se bude muset s podobným jednáním vypořádat, aby nezůstal na vedlejší koleji. Dnes vám tento boj dá dost zabrat.

Štír

Přestože dnešní den nepřinese žádné výraznější změny, nudit se rozhodně nemusíte. Jistě máte spoustu restů, které můžete v takovém klidném dni vyřešit. Jindy se vymlouváte, že nemáte čas, tento argument dnes však nepřichází v úvahu. Tak jenom do toho.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Některý z vašich kolegů vystavuje poslední dobou často na odiv své přebujelé ego. Jeho názory jsou však většině lidí k smíchu a nikoho nezajímají. Jeho arogance ale narušuje atmosféru na pracovišti. Dnes se odhodláte k tomu, abyste ho usměrnili.

Kozoroh

Dnes budete mít neodbytný pocit, že na vás v poslední době vidí váš nadřízený jenom samé chyby. Může to být dojem, ale i skutečnost, to ještě nevíte. Proto zatím odvádějte práci tak, jak jste zvyklí jindy, a nedejte na sobě znát hněv nebo neklid.

Vodnář

V práci se v tomto týdnu rozhodně nenudíte. Pozitivní události vás však obcházejí obloukem. Místo nich vás z nudy vytrhují různé omyly, opožděné plnění úkolů či podrážděnost nadřízených. Dnes se kvůli ničemu nerozčilujte, je toho na vás trochu moc.

Ryby

Vaše schopnost inteligentní a kultivované komunikace vám dnes přinese úspěch. Můžete se pustit do sepsání důležitého podání, absolvovat pracovní pohovor nebo složit zkoušku. Budete překvapeni, jak vše hravě zvládnete. Jste zkrátka opravdu dobří!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz