Domácí

Muž v pražském metru surově napadl člena ostrahy. Poznáte agresora?

Potyčkou mezi cestujícím a ostrahou metra se zabývá pražská policie. Členové ostrahy se snažili na konečné zastávce vzbudit cestujícího, ten je ale napadl a jednoho z nich zbil. Policie nyní po agresorovi pátrá.

Policie prosí o pomoc při hledání muže, který v metru napadl člena ostrahy. Případ se stal v úterý 26. dubna po 19. hodině ve stanici metra Zličín. Jelikož jde o konečnou zastávku, všichni cestující vystoupili, v soupravě ale zůstal spící muž. Člen ochranky se jej podle policie snažil vzbudit, aby se pak muž neprobudil například v depu.

Cestující měl ale členovi ochranky uštědřit několik ran. Do potyčky se po chvíli vložil druhý člen ostrahy. Mladík se poté uklidnil a odešel. 

Související obsah

"Napadený člen ochrany utrpěl několik zranění, která si vyžádala lékařské ošetření v nemocnici. Tam ho po útoku odvezla záchranka. Mladík, který v soupravě cestoval, je podezřelý z trestného činu výtržnictví, za což mu v případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Událost natočily bezpečnostní kamery. Pokud muže poznáváte, ozvěte se na linku 158.

Napadení v metru Zdroj: Policie
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz