Zajímavosti

Velké překvapení pro diváky. TV Nova chystá 60. ročník ankety Český slavík

Diváci TV Nova se můžou těšit na jubilejní 60. ročník ankety Český slavík. Akci tentokrát bude pořádat TV Nova, s agenturou Musica Bohemica totiž uzavřela smlouvu o převodu práv na pořádání legendární hudební ankety.

TV Nova se stane hrdým pořadatelem legendární ankety Český slavík. Na slavnostní večer plný zábavy spolu s vyhlášením výsledků se mohou diváci těšit letos v listopadu. Podrobnosti k systému hlasování, jednotlivým kategoriím a další detaily se dozvíte už v září.

"Jsme velice rádi, že se nám povedlo získat práva na pořádání této výjimečné ankety, která je už 60 let spjata se světem české populární hudby. Plánujeme velkolepý večer plný skvělých hostů a hudebních čísel, věříme, že se diváci budou dobře bavit," říká programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská. Dokončení transakce je předpokládáno v červenci, po úplném převodu práv souvisejících s pořádáním této ankety.

Související obsah

​V minulém roce anketu ovládl Marek Ztracený, který se stal Absolutním slavíkem a zvítězil i v kategorii zpěváků. Prvního zlatého slavíka získala loni Ewa Farna ve své kategorii zpěvaček. Souboj mezi kapelami vyhrál Mirai a vůbec prvním vítězem v kategorii Hip Hop & Rap se stal Řezník.

Připomeňte si nejlepší okamžiky Karla Gotta v anketě Český slavík:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz