Zahraničí

Drsné urážky v královské rodině. Brity pobouřilo, jak nazval příbuzný Harryho

Drsné urážky v královské rodině. Brity pobouřilo, jak nazval příbuzný Harryho
Princ Harry Zdroj: Profimedia

Značná nevraživost panuje v britské královské rodině. Chování manžela královniny vnučky Mika Tindalla však Brity rozhněvalo. Během oslav platinového výročí jubilea hlavy státu měl totiž dost vulgárně urazit prince Harryho.

Vztahy prince Harryho se zbytkem královské rodiny nekvetou už nějakou dobu. Korunu tomu nyní nasadil manžel královniny vnučky Zary a bývalá hvězda rugby Mike Tindall. Pořádně si to tak u Britů zavařil.

Svědek zaslechl, jak Tindal na recepci po koncertu na počest platinového jubilea královny Alžběty II. 4. června neudržel své emoce na uzdě a Harryho během konverzace se svým kolegou urazil, píše portál Mirror. Označil jej totiž anglickým výrazem "bellend", což ve volném překladu značí část mužského údu.

Už o den dříve navíc vše nasvědčovalo tomu, že Tindall má s Harrym nějaký problém. Princ totiž po obřadu v katedrále svatého Pavla stál vedle královniny vnučky Zary a jejího manžela. A řeč těla mnohé prozradila.

Související obsah

"Zara vypadala šťastně, že si může povídat. Dokonce se plně otočila, aby si promluvila s Harrym, který vypadal nervózně a chtěl nastoupit do auta. Mike se však díval upřeně dopředu a pak se rozhlížel. Nakonec raději pohovořil s dalším člověkem a otočil se k Harrymu zády," popsala pro portál Express odbornice na řeč těla Judi Jamesová.

Podle expertky však takové jednání není pro Tindalla vůbec obvyklé. "Nezdá se, že by to byl jeho normální styl chování, protože normálně vypadá uvolněně," uzavřela Jamesová.

Princ Harry s manželkou Meghan dorazili na královské oslavy. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz