Zajímavosti

VELKÝ letní horoskop podle znamení: Na toto si musíte dát pozor

VELKÝ letní horoskop podle znamení: Na toto si musíte dát pozor
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Střelec

Společenský Střelec se na léto těší, hlavně na cestování. Je vhodné spojit pohyb s duševními znalostmi a dovednostmi. Hledáte nové podněty k životnímu růstu. Nejste nároční, dokážete se přizpůsobit různým podmínkám a ostatním lidem.

Můžete jet do hotelu i na poznávací zájezdy, do hor na túry a na kola. Nejste rádi sami. Střelci mají v roce 2022 posilovat partnerské vztahy a vztahy s dětmi, léto je pro to ideální příležitost. Někteří Střelci budou v červenci řešit majetek, který s někým vlastní nebo ve kterém podnikají. Budete řešit i účty. V srpnu dejte pozor na cestách na pokuty, a hlavně si hlídejte doklady.

Kozoroh

Zemní Kozoroh dovolenou v létě pečlivě plánuje a dopředu připravuje. Vše máte dopředu zajištěné. Jen pozor, v červnu by se mohly objevit zdravotní problémy, které by mohly přetrvat až do července. Ale jinak pro vás bude červenec nezapomenutelný měsíc.

Jen nesmíte přistoupit v partnerských a pracovních vztazích na podmínky, které vám nevyhovují a kterých byste později litovali. Kozoroh rád cestuje do zahraničí, ale nevadí mu zdolávat překážky ve formě horských túr. Skály mu dodávají energii. 

Související obsah

Vodnář

Vzdušný Vodnář má rád dobrodružství a nevšední aktivity. Je svobodomyslný, rád cestuje, poznává nová zajímavá místa. Má rád exotiku. Nerad cestuje ve skupině, protože se nerad podřizuje. Na cestách si uvědomíte a pochopíte spoustu věcí. V létě poznáte nové lidi, kteří vám v životě pomohou, na cestách uzavřete zajímavá přátelství.

V červenci dejte pozor na pomluvy a nepříjemnou zprávu. V srpnu 12. bude úplněk ve Vodnáři a ukáže, na čem má Vodnář zapracovat. Bude se to týkat bydlení a fungování v rodině. Přes rok neměl Vodnář přes svou aktivitu na své děti a blízké tolik času, nyní si to bude užívat. 

Ryby

Romantické Ryby rády cestují, ale uvítají, když se nemusí starat o organizaci dovolené. Jste rádi v blízkosti vody, moře a máte rádi vodní sporty i přírodu. Také prostředí hradů a zámků na vás působí léčivě v souvislosti s depresemi a smutkem. Ryby hlavně potřebují uvolnění a vnitřní klid.

Červenec bude Ryby nabádat k nějaké akci k navýšení jejich příjmu. V srpnu by Ryby měly pečovat o své zdraví a psychiku. Jsou pro vás vhodné i lázně, wellness, zaměření se na tělo a na zdravou výživu. A měli byste trávit co nejvíce času se svými blízkými. Bude to pro všechny prospěšné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz