Zajímavosti

Horoskop na červen: V Česku zavládne bouřlivá atmosféra

Horoskop na červen: V Česku zavládne bouřlivá atmosféra
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Podle horoskopu na červen v Česku zavládne bouřlivá atmosféra, nejen co se týče počasí. Astrologický rozbor na měsíc červen pro Českou republiku vypracoval pro TN.cz astrolog Richard Stříbrný.

Nejvýznamnějším okamžikem tohoto měsíce z astrologického hlediska má být vstup Slunce do Raka, ke kterému dojde v úterý 21. června v 11:14. "Na severní polokouli tak dochází k letnímu slunovratu a horoskop sestavený pro tento okamžik pak bude ovlivňovat dění u nás následující čtvrt rok," nastínil astrolog Richard Stříbrný.

Slunovratový horoskop podle Stříbrného poukazuje spíše na horké a suché léto. "Kvadratury naznačují možnost prudkých zvratů počasí doprovázených bouřemi a následnými ekonomickými škodami, hlavně na úrodě," varuje astrolog.

Související obsah

​Merkur a Venuše podle něj poukazují na snahu vlády povzbudit naši ekonomiku racionálními kroky, nicméně jejich efekt může být výrazně utlumen rostoucími cenami základních surovin a následně i potravin. "Dobrou zprávou je, že pán virů Neptun je v tomto horoskopu v dobré kondici bez nepříjemných aspektů, a tak lze očekávat útlum až vymizení koronavirové pandemie než její eskalaci," podotýká Stříbrný.

Na druhou stranu podle něj mohou lidé v Česku nyní očekávat zvýšenou četnost kardiovaskulárních chorob a chorob mozku. "Červen 2022 je z astrologického hlediska pro naši republiku velmi náročný a celá řada napěťových konstelací naznačuje bouřlivé klima v přírodě i v naší společnosti, která bude velmi vášnivě diskutovat o hranicích svobody projevu a o cenzuře," říká astrolog.

Související obsah

​Řešit se podle něj budou pravděpodobně otázky, kdo bude mít právo označit názor určitých jedinců za dezinformace. "Přijít mohou velké výkyvy cen základních potravin a surovin. Komunikace mezi znepřátelenými jednotlivci i národy může váznout. Vylepšení pak může přinést 13. červen," uzavírá.

Konstelace v datech

1. – 5. červen Merkur se zastavuje ve znamení Býka v kvadrátu na Saturna ve znamení Vodnáře. V důsledku toho může váznout výměna zboží a informací, světová ekonomika i politika může dostávat spíše negativní impulzy.

6. – 8. červen Venuše v opozici na Merkura republiky a Merkur kvadrát Saturn republiky: Nevhodné dny pro důležitá jednání a pro podpisy významných smluv. Možná odhalení korupčního chování významných úředníků.

9. – 10. červen Slunce opozice Mars republiky: České sportovce a kriminalisty čekají ostré boje se svými protivníky, naše veřejnost může být pobouřena násilnými trestnými činy.

11. – 12. červen Venuše dostihne na své pouti Urana ve znamení Býka a díky tomu lze očekávat pokusy o minimalizaci škod vyvolaných mezinárodními neshodami a konflikty. Světová ekonomika by měla dostávat tentokrát pozitivní impulzy.

15. – 20. červen Dění u nás i ve světě budou ovlivňovat spíše disharmonické konstelace, které opět mohou zhoršit klima v přírodě i ve společnosti. Možná jsou oslabení zdraví či úmrtí významných osobností.

24. – 26. červen V těchto dnech mohou přijít rozumné kroky vládnoucí garnitury vedoucí ke stabilizaci společnosti.

28. – 29. červen Merkur v Blížencích vytvoří opozici na Mars republiky, což může vést ke zvýšené četnosti karambolů na cestách i v mezilidských vztazích. Účastníci silničního provozu by se měli obrnit rozvahou a trpělivostí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz