Zajímavosti

VELKÝ letní horoskop podle znamení: Na toto si musíte dát pozor

VELKÝ letní horoskop podle znamení: Na toto si musíte dát pozor
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Lev

Ohnivý Lev miluje léto, Slunce a dokáže si ho dosyta užít. Budete mít víc energie a budete se cítit skvěle, což se projeví i na vaší psychice a fyzickém stavu. Na Slunci se dokážete vyhřívat celé hodiny. Lvi také rádi cestují, milují moře, dovolenou na úrovni a různé speciality.

Na dovolené byste ale měli odpočívat a nic neřešit. Finance na dovolenou si vždy najdete. V létě má přijít Lvům do života změna. V červenci budou v popředí profesní ambice, plány a práce. Přijde zajímavá profesní nabídka. V srpnu budete muset pracovat na finanční rovnováze. 

Panna

Pro zemní Pannu je toto léto vhodné pro uvolnění se a zbavení se stresu, který se za celý rok nastřádal. Panna si na sport příliš nepotrpí, má raději výlety, poznávání nových měst, zemí nebo poklidné čtení na zahradě a grilování. Koncem června čeká Panny karmická záležitost, která bude souviset se společenstvím, kde se nachází.

Panna v létě bude ale také řešit pracovní změny, třeba díky přesunu spolupracovníků. Ale hlavně byste se měli uvolnit a věnovat se rodině a dětem. Dávejte také pozor na své příspěvky na internetu, mohly by vzniknout problémy.

Související obsah

​Váhy

Vzdušné Váhy jsou rády ve společnosti a milují komunikaci s druhými. Mají rády harmonii, klid, romantiku, vyrovnané vztahy a dovedou se podřídit. Dlouhé pěší túry po kopcích však nemusí. Váhy mají v životě na starosti harmonizaci vztahů a to se projeví právě i v létě, kdy budou chtít spoustu věcí urovnat.

Váhy by měly trávit čas se svými blízkými. To je ten největší dar. V polovině července Váhy budou řešit záležitost s nějakou autoritou. Koncem srpna je vhodné období na preventivní prohlídky.

Štír

Vodní Štír miluje léto a vodní sporty, čerpá totiž z vody energii. Uklidňuje vás třeba i padající voda. Nemáte ale moc rádi místa přeplněná turisty, raději cestujete na vlastní pěst. Lákají vás vzdálená a nebezpečná místa. Na dovolené se učte novým věcem a pátrejte, proč na světě jste.

Můžete také pracovat na chalupě nebo zútulňovat domov. V létě si možná budete muset projít zkouškou, jestli jste dobrý diplomat. V červenci se ozvou úřady a také poroste touha povýšit, posílit svou pozici. Dozvíte se zprávu, která vás nakopne. Začnete podnikat určité kroky. Budete hodně aktivní a spousta věcí vám bude vycházet.

Horoskop pro další znamení najdete na následující stránce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz