Krimi

Opilá odjela z oslavy na kole. Dálnici si spletla s cestou domů

Opilá odjela z oslavy na kole. Dálnici si spletla s cestou domů
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Cyklistka v noci na čtvrtek zaměstnala policisty na Kroměřížsku. Opilá se totiž vydala z oslavy na cestu domů. Na své 21 kilometrů dlouhé trase však zabloudila a hnala se na svém kole po dálnici.

Opilá cyklistka vyrazila v noci na čtvrtek z oslavy narozenin v jedné z obcí na Kroměřížsku. Domů ji čekala 21 kilometrů dlouhá štreka, na které se ale ztratila. Přelezla svodidla, která si spletla s plotem, a rozjela se po dálnici D1.

"Jízda cyklistky po dálnici neunikla řidiči v protisměru, který tento nebezpečný manévr nahlásil na linku tísňového volání policie," uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Policisté tak rychle cestu 26leté ženy zastavili.

Související obsah

Teprve oni ji seznámili s faktem, že místo cesty domů jede po dálnici. Dechová zkouška potvrdila, že je opilá. Nadýchala 1,8 promile. Teď jí hrozí několikatisícová pokuta, jelikož se dopustila dvou přestupků.

Další cyklisté pak řádili na Šumavě. V pondělí se jim znelíbil kamion vyvážející z lesa dřevo. Nejprve nechali projet osobní auto, které signalizovalo blížící se nákladní vůz s nadměrným nákladem. Jeho řidiče pak začali nevybíravě urážet. 

Související obsah

Po vyzvání, aby řidič z kabiny vystoupil, tak skutečně učinil. Jeden z cyklistů ho pak napadl a později se přidal i druhý. Řidiči poranili záda a obličej. Z místa poté ujeli. Případem se nyní zabývá policie. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz