Zajímavosti

Žiju dál naplno. Monika Bagárová potvrdila rozchod s MMA zápasníkem

Žiju dál naplno. Monika Bagárová potvrdila rozchod s MMA zápasníkem
Zpěvačka Monika Bagárová Zdroj: Profimedia

Česká zpěvačka Monika Bagárová a MMA zápasník Makhmud Muradov se rozešli. Sama zpěvačka to potvrdila na svém instagramu, kde uvedla, že se nadále budou oba podílet na výchově jejich dcery Ruminky.

Monika Bagárová a MMA zápasník Muradov už netvoří pár. "Ano, je to pravda. Rozešli jsme se," řekla Bagárová pro Super.cz. Později to potvrdila i na svém instagramu. 

"Chtěla bych Vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby," napsala oblíbená zpěvačka.

Jak říká, na výchově dcery se i nadále budou s bývalým partnerem podílet oba. "Důležité je, že máme nádhernou dceru, která je pro nás oba prioritou a zůstáváme její milující rodiče," dodala.

Související obsah

Prozradila také, že se spolu s dcerkou Ruminkou přestěhují do nového domu. Jak se zdá, práci se bude věnovat bez přerušení. "Nedávám si žádnou pauzu, jsem tu s Vámi, žiju dál naplno!" vzkázala svým fanouškům.

Dál nechce rozchod komentovat. "Tohle jsou informace, které jsem Vám chtěla říct. Ostatní věci, důvody, zůstávají v našem soukromí. Protože se to sluší a patří," uzavřela Bagárová svůj vzkaz fanouškům.

S MMA zápasníkem se zpěvačka dala dohromady na podzim roku 2018. Dcera Rumia se jim narodila v květnu roku 2020. Vztah si loni před Vánoci prošel krizí. Tehdy se spolu Bagárová s Muradovem rozešli, v únoru nicméně oznámili, že se k sobě vrací.

Dcera Bagárové slaví druhé narozeniny. Monika natočila krásný klip:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz