Zahraničí

Poslední rozloučení s Ivanou Trumpovou. Její kamarádka prozradila detaily

Poslední rozloučení s Ivanou Trumpovou. Její kamarádka prozradila detaily
Ivana Trumpová Zdroj: TV Nova

Pohřeb Ivany Trumpové, bývalé manželky amerického exprezidenta Donalda Trumpa, proběhne ve středu 20. července. S podnikatelkou českého původu se bude možné naposledy rozloučit v newyorském kostele na Manhattanu. Uvedla to její přítelkyně Nikki Haskellová.

Detaily pohřbu Ivany Trumpová odhalila pro portál New York Post její kamarádka Nikki Haskellová. "Smuteční obřad je stanoven na 20. července a proběhne v kostele sv. Vincenta na adrese 869 Lexington Avenue," sdělila Haskellová.

K domu na Upper East Side v New Yorku, kde Trumpová žila až do své smrti, celý víkend proudily davy fanoušků. Všichni chtěli vzdát hold zesnulé Češce.

Související obsah

Trumpová zemřela ve čtvrtek ve věku 73 let. Její tělo objevily služebné, které se nemohly dostat do jejího bytu. Původně se spekulovalo, že důvodem Ivaniny smrti mohla být zdravotní příhoda nebo infarkt. Pitva nakonec prokázala, že příčinou byla poranění trupu způsobená tupým předmětem. Podle vyšetřovatelů si je přivodila pádem ze schodů, uvedla BBC. Další informace naleznete v tomto článku na TN.cz.

Ivana Trumpová, rozená Zelníčková, pocházela ze Zlína. S americkým exprezidentem Donaldem Trumpem se seznámila v roce 1976, když pracovala jako modelka. O rok později se také vzali a stala se jeho první manželkou. Měli spolu tři děti, Donalda mladšího, Ivanku a Erica. 

Jejich společný život však skončil v roce 1992 rozvodem. S Donaldem Trumpem i poté zůstali přáteli, a v roce 2016 dokonce Ivana podporovala jeho kandidaturu na prezidenta Spojených států.

Podívejte se na reportáž věnovanou Ivaně Trumpové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz