Co nás čeká

Horoskop na úterý 19. července: Podaří se vám vše, na co sáhnete

Horoskop na úterý 19. července: Podaří se vám vše, na co sáhnete
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Mars v Býku vnáší Beranům do práce dynamiku, věci se hýbou konečně dopředu. Býci mohou potkat vysněnou lásku a Blíženci by měli investovat trochu peněz do sebe. Lvům se díky Merkuru v jejich znamení bude dařit vše, na co sáhnou.

Beran

Mars v Býku vnáší do pracovního prostředí trochu dynamiky, ale to vám zase tolik nevadí. Alespoň máte pocit, že se věci hýbou kupředu. Zejména jeden problém, který už delší dobu posouváte slepičím krokem, se konečně přiblíží finále a udělá vám radost!

Býk    

Pravděpodobně vaši sousedi nebo sourozenci budou mít prsty v tom, že se vám dnes naskytne šance poznat objekt svých snů. Už po pár větách a pohledech budete mít pocit, že se znáte odjakživa, a několik hodin vám uteče jako voda. Až vás to překvapí!

Blíženci          

Můžete si dnes dopřát nějaké malé radosti. Hvězdy naznačují, že vynikající investicí je teď oblečení, kosmetika a estetické doplňky. Osobní vzhled se totiž stává dalším velmi důležitým faktorem vašich dalších příjmů, tak jej rozhodně nezanedbávejte.

Rak    

Dnes můžete velice snadno udělat jednu malou, ale velice zásadní chybičku. Může jí být přehánění a nakládání na svá bedra více zátěže, než je zdrávo. Dejte si na to pozor, abyste nebyli večer zbytečně unavení. A tím následně i nepříjemní na své okolí.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Merkur, který dnes vstupuje do vašeho znamení, si pro vás připravil projekty, v nichž se dokážete blýsknout svým výjimečným intelektem a vytrvalostí. Do čeho zatnete své lví drápky, toho se jen tak rychle nepustíte. A každý projekt dotáhnete do úspěšného konce!

Panna 

Užívání si sluníčka na koupališti nebo menší rodinné výlety vás dnes nejen uvolní, ale hlavně mohou mít silné regenerační účinky na domácí atmosféru! Všichni nervózní členové vaší rodiny jako zázrakem roztají a sluníčko jim na tváři vyloudí úsměv.

Váhy  

Můžete se dnes cítit trochu jako v pasti, jako kdyby se proti vám všichni spikli. Hlavně ve styku s nadřízenými máte pocit, že vás chtějí zahnat do kouta a pást se na vašich rozpacích. Jsou to ale jen hvězdné bludy a provokace vašich nebeských patronů.

Štír     

Dnes se můžete směle pustit do stavění vzdušných zámků. Respektive si můžete své vzdušné zámky začít stavět z cihel a kamene, zvláště pokud je hodláte stavět ve spolupráci se zahraničními vlivy. Protože dnešek přeje zahraničí a novým projektům.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Očekávejte zajímavou příležitost! Pokud vás čeká pohovor ohledně nové pracovní pozice, jste již předem předurčeni k úspěchu, ale i pokud se chystáte na běžný pracovní den, budete překvapeni. S nečekaným návrhem může přijít jindy neoblíbený kolega.

Kozoroh         

Hvězdy vám připravily znervózňující salto mortale a přináší napětí zejména do sexuální sféry. Favorizováni jste především vy, kteří jste zadaní. Dejte si veliký pozor na flirtování, a to zejména na pracovišti. Nezapomeňte – co je v domě, není pro mě!

Vodnář          

Investice do koníčků a vyšších zájmů vás přivede k duchovnímu naplnění, poznávání cizí filozofie nebo cestě za exotikou. Jsou to právě ta témata, která ve vašem dosavadním životě chybí, a zejména v posledních měsících. Nezapomínejte i na potravu duše!

Ryby  

Jste nabiti vášněmi, a tak se vám může snadno stát, že nečekaně podlehnete vábení zajímavého protějšku. Dejte si ale pozor, aby vás někdo nenachytal. Zejména romantičtí nezadaní by si měli ověřit, jestli jejich svůdník náhodou nemá nějaké závazky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz