Co nás čeká

Horoskop na neděli 24. července: Den bude ve znamení romantiky

Horoskop na neděli 24. července: Den bude ve znamení romantiky
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Neděle se ponese ve znamení romantiky, vyrazte na rande! Berani dnes nemají svůj den. Na Blížence bude mimořádně působit planeta Merkur, můžete toho využít i v lásce. Raci budou oproti tomu možná až moc přecitlivělí.

Beran

Nemáte dnes svůj den, milí Berani. Ale to přece vůbec nevadí! Stačí, abyste si uvědomili, že se nemáte přepínat. Nepřipravujte si náročný program a s nikým se nehádejte. Pak si užijete báječný den. Stačí jen chtít!

Býk    

Neděle vyhladí některé mezilidské nesrovnalosti, které vám dělají těžkou hlavu. Zejména ve vztazích k ženám zaznamenáte jisté zklidnění. Vytvoříte si určitá pravidla, ať už materiální, či vztahová, která odstraní třecí plochy a otupí věčné konflikty.

Blíženci          

Pod vlivem Merkuru budete ještě více vtipní, než je vaším zvykem. Můžete toho využít i v lásce, kde díky svému zářivému charismatu těžko najdete soupeře. Nezadaní mohou umluvit svého vyvoleného či vyvolenou. Dnes snadno dosáhnete svého.

Rak    

V neděli jste trochu citliví. To je sice příjemné pro vaše okolí, protože jste milí, bohužel se může objevit až určitá přecitlivělost. A to už tak příjemné není. Dejte si pozor na vztahovačnost a tendenci ke konfliktům.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Neděle by měla být svátkem. Užívejte si výlety, dovolené, návštěvy kulturních akcí i nákupy luxusního zboží, zkrátka samé radosti života. S financemi si nebudete dělat těžkou hlavu. Rádi investujete do zážitků i do věcí, které si nedopřáváte každý den.

Panna 

Neděle vám vlije do žil novou energii. Najednou nebudete mít chuť na rozjímání. Bleskurychle vyhodnotíte, jak je na tom domácnost, a pustíte se do nakupené práce. Potěší vás rychlé výsledky i vědomí, že v příštích dnech budete mít více času pro sebe.

Váhy  

Většinu dnešního volného času strávíte se svými ratolestmi. Budete jim ve všem nápomocní, nebudete zlehčovat žádné dětské trápení. Neopomenete je ani nenásilně poučit a vzdělat. Z vašeho povídání vstřebají mnoho cenného, aniž by si to uvědomovaly.

Štír     

V neděli se s protějškem raději o ničem nedohadujte, asi byste nenašli společnou řeč. Dnes na něj kladete dost velké nároky, ale ve skutečnosti vlastně ani nevíte, co byste rádi. Od lásky máte nereálná očekávání, tak nebuďte zklamaní, když nevyjdou.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Jste v přízni Venuše v Raku, která umocňuje milostné prožitky. Neděle bude ve znamení romantiky. Vaše duše se ztiší a dostanete chuť si zajít s milovanou osobou na procházku do přírody. Rande či milování pod letní oblohou bude nezapomenutelné.

Kozoroh         

Budete toužit po nerušených chvílích se svým milým, ale když budete spolu, nebude vám moc do řeči. Vám dnešní mlčení ve dvou vyhovuje, ale protějšek z toho může být rozpačitý, zvláště pokud je přirozeně upovídaný. Využijte alespoň řeč těla.

Vodnář          

Díky Slunci ve znamení Lva se budete těšit z přízně svých nejbližších. Můžete si užít pohodu s partnerem a potomky, setkání s rodiči či příbuznými nebo chvíle s nejlepšími přáteli. Nezadaní ve společnosti snadno najdou spřízněnou duši.

Ryby  

Retrográdní planety vás nutí se chovat více racionálně, než je vaším zvykem. Nebudete ale vůbec proti. Po náporech emocí, které s vámi cloumaly, si rádi oddychnete. Dáte prostor střízlivému rozumu a mnohé skutečnosti hned uvidíte v příznivějším světle.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz