Co nás čeká

Horoskop na pondělí 25. července: Udělejte si čas na kolegy, utužte vztahy v práci

Horoskop na pondělí 25. července: Udělejte si čas na kolegy, utužte vztahy v práci
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Mars v Býku přinášel výraznější kariérní úspěch, a to zejména Rakům. Nyní však jeho vliv slábne, a tak se budete muset v práci víc snažit. Blíženci by měli vyrazit za relaxem.

Beran

Hned na začátku pracovního týdne si udělejte čas na kolegy, kterým věříte. Pozvěte je na něco malého k snědku a povyprávějte o víkendových radovánkách. Zjistíte, že máte podobné nápady, takže se možná hned domluvíte na nějakém společném projektu.

Býk    

Přijdete dnes přes počáteční euforii na to, že děti poměrně zaměstnávají váš volný čas. Zatímco dříve jste měli sami pro sebe volno, mohli jste si dělat v podstatě cokoliv, dnes musíte plánovat všechno s velkým předstihem, ať už jdete kamkoliv.

Blíženci

Mohli byste si dnes vyjet po práci někam za relaxem. Jinak bude potřeba přizpůsobit se pracovnímu rytmu, který máte v zaměstnání nastavený. Je to jiné než mimo prázdninové dny. A vám tak bude trvat zřejmě až do konce prázdnin, než se s tím srovnáte.

Rak    

Mars v Býku vám přinášel výraznější kariérní úspěch. Staral se vám o pracovní úspěchy, vitalitu a průbojnost, nyní ale jeho vliv začíná trochu slábnout. Budete muset projevit více osobní aktivity než dosud. Stále ale můžete čerpat z jeho finančních přínosů.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Dnes budete mít tendenci něco stále řešit a nenecháte se zklidnit ani polední siestou. Jelikož jsou věci, o nichž víte, že stojí už dlouho, tak celkem pochopitelně chcete, abyste si s nimi už nemuseli dělat hlavu a mohli také vyrazit za zábavou.

Panna 

Budete mít pocit, že jsou věci, které se nedělají. Nezávisle na tom, že je vaše okolí provozuje, nebo by se tomu alespoň nebránilo. To vy, kdybyste někdy byli v dané situaci, tak byste chtěli, aby to probíhalo docela jinak.

Váhy  

Ve vaší firmě panuje tradiční rozdělení rolí, kdy těžkou práci obstarává vždy nováček, naopak mazáci mají větší veget. A co je nejzajímavější, všichni byste se do detailu shodli, která práce komu správně přísluší. Doma už panuje menší shoda.

Štír     

Doma nebudete dnes vyjednávat o tom, kdo udělá to nebo ono. Rozdělení prací nastane vlastně skoro automaticky, stačí vhodně shrnout přínosy všeobecného zapojení do činností. A pro všechny pak bude pomoc samozřejmostí.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Kdosi se vás bude pokoušet neúspěšně změnit, ale vy si budete muset přiznat, že se vlastně moc měnit ani netoužíte. To bude důvod pro výtky od vašeho okolí. Až se budete snažit více, šplhnete si, ale zatím se věnujte klidně záležitostem lásky.

Kozoroh

Doma na vás budou mít klíčový požadavek, abyste byli doma častěji a víc tam toho udělali. Ale to by nesměl mít váš šéf přesně opačný požadavek, tedy abyste zůstali v práci déle a více toho při dnešku udělali. Je to oříšek.

Vodnář          

Radši půjdete dnes dělat něco ven, budete se starat o dům, prostě cokoliv. Hlavně aby vám nehrozila doma ponorková nemoc. Od věci by nebyl nákup nějakého last minute zájezdu. Potřebujete změnit prostředí jako sůl a mít pro vztah jiné kulisy, romantičtější.

Ryby  

Nebudete chtít při dnešku přebírat celou zodpovědnost za firmu, ale nedokážete akceptovat, aby vám v ní vládl větší nepořádek, než se vám bude zdát únosné. Vaše přístupy se ovšem neobjedou bez protireakce ze strany vašich kolegů, hrozí výstupy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz