Zajímavosti

S Leošem jsme jako manželé, říká Hezucký. Za parťáka by bral i Korantenga

Moderátor Patrik Hezucký spolu s Leošem Marešem mají Ranní show v rádiu už hezkou řádku let. V pořadu TALK! se Hezucký moderátorce Rebecce Diatilové svěřil s tím, že jsou s Marešem někdy jako manželé. Promluvil také o krizích, jež spolu moderátorská dvojice prožila.

Na Evropě 2 spolu moderátoři Leoš Mareš a Patrik Hezucký pracují už 25 let. "My jsme každý jiný a zároveň máme hodně věcí společných. Je to v podstatě takové manželství, které funguje velmi dobře. Jeden druhého jsme naučili spoustu věcí a je tam nějaká zvláštní chemie, která způsobuje, že to pořád ještě funguje," nastínil Hezucký v rozhovoru.

Podle něj jim to jde čím dál lépe. Hezucký také prozradil, co se on sám od Leoše naučil. "On je hrozný dříč, dával tomu hodně energie a času. Postupem jsem si to osvojil a zjistil jsem, že to je hodně důležité. Naučil mě také to, že si umím říct o honorář a nestydím se. Dřív to byl problém. Přiznám se, že jsem nevěděl, bál jsem se," řekl se smíchem moderátor s tím, že je možné, že se za něj u šéfů někdy přimlouval Leoš.

Související obsah

Někdo by si možná mohl myslet, že dvojice si rozuměla hned první den. "Na začátku jsme si nepadli do oka, ale rychle se to srovnalo. Bylo pár krizí, které jsme potom úspěšně překonali. Je to jako v manželství. Je to 25 let společného života. Jsme spolu každý den. Pět dní v týdnu po celý rok kromě prázdnin," podotkl Hezucký.

Moderátorka pořadu TALK! si pro něj připravila malou hru, v rámci níž se ptala na to, s kým by Hezucký raději uváděl pořad Ranní show, pokud by někdo musel Leoše nahradit. "Je to jen hra, čistě hypoteticky," zapřemýšlel nad dvojicí moderátorů, ze které si musel vybrat. Zvolit mohl buď Honzu Musila, nebo Reye Korantenga, moderátora Televizních novin. 

"Je to strašně těžké, oba jsou hodně seriózní. Asi Rey, ale vlastně nevím proč. Pocitově bych řekl, že Rey bude dokonalý," přiznal Hezucký.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz