Zajímavosti

Pravda o videu s Nedvědem a třemi dívkami. Mluví se o osobní pomstě

Pravda o videu s Nedvědem a třemi dívkami. Mluví se o osobní pomstě
Dara Rolins a Pavel Nedvěd | Zdroj: se souhlasem Dary Rolins

Na internet v pondělí uniklo šokující video, na kterém Pavel Nedvěd tancuje se třemi spoře oděnými dívkami a jedné z nich zapáleně rukama prozkoumává hrudník. Okamžitě se vynořily otázky, co to udělá s jeho vztahem s Darou Rolins. Zpěvačka je ale v klidu, všechno je totiž prý jinak.

Nedvěd, tři ženy téměř bez oblečení, jedna z nich nápadně podobná jeho expartnerce Lucii Anovčínové, a k tomu divoký tanec a osahávání. Záběry, které v pondělí obletěly svět, téměř všechny šokovaly. A mnozí se domnívali, že ústa nejvíc dokořán bude mít fotbalistova současná přítelkyně Dara Rolins.

Zpěvačka je ale v klidu, podle ní je video několik let staré. "Je to minulost a byla bych blázen, kdybych to řešila víc, než je třeba. Všichni známe podobné mejdany, spíš je smutné, když z toho těží takzvaní kámoši, kteří si v takových případech užívají na cizí účet a pak to ještě takhle zneužijí," řekla portálu Super.cz. Mluví se o tom, že obrázky vypustil Nedvědův známý, který se mu za něco mstí.

Související obsah

Redakce TN.cz se chtěla Dary zeptat na podrobnosti, vypnula si však mobilní telefon. Pusto a prázdno je i na jejím a Nedvědově instagramu.

Italský bulvární web Fanpage nicméně tvrdí, že video vzniklo ze soboty na neděli po utkání Juventusu a Říma. Nedvěd je viceprezidentem turínského fotbalového klubu a údajně měl zapíjet remízu.

Dara Rolis s Pavlem Nedvědem na společném výletě:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz