Domácí

Tragická nehoda na Lounsku. Jeden člověk zemřel, další čtyři se zranili

Na silnici I/7 u Toužetína na Lounsku se ve čtvrtek krátce před sedmou hodinou ráno srazilo osobní auto s náklaďákem. Nehoda si vyžádala tři těžká a jedno lehké zranění, jeden člověk nepřežil. Silnice je v místě neštěstí uzavřená.

Jeden lidský život vyhasl při tragické dopravní nehodě v Ústeckém kraji, která se stala ve čtvrtek ráno u nájezdu na dálnici D7 u Sulce, části obce Toužetín. Osobní auto se tam srazilo s kamionem, zranění utrpěly další čtyři osoby.

"Podle prvotních informací přejel osobní vůz jedoucí směrem od Prahy do protisměru a došlo k čelnímu střetu s nákladním vozidlem jedoucím směrem od Chomutova," sdělila redakci TN.cz mluvčí krajských policistů Miroslava Glogovská s tím, že příčina nehody se stále vyšetřuje.

Související obsah

​"Dvě osoby s těžkým zraněním byly letecky transportovány do nemocnice, jednoho člověka s těžkým a jednoho s lehkým zraněním odvezla do nemocnice sanitka. Další osoba svým zraněním na místě podlehla," upřesnil TN.cz mluvčí ústeckých záchranářů Prokop Voleník.

Silnice je v místě nehody uzavřená, podle Glogovské by k obnovení provozu mohlo dojít nejdříve zhruba kolem poledne. Situaci totiž komplikuje únik nafty z nabouraného kamionu.

Související obsah

​Policisté na místě odklánějí dopravu – ve směru od Prahy na Panenský Týnec a ve směru od Loun na Černčice.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz