Zajímavosti

Domov důchodců si najal striptérku, aby potěšila klienty. Teď se musí omluvit

Na veřejnost se dostalo video, které vzbuzuje ve světě kontroverzní reakce. Tančí na něm striptérka pro důchodce v pečovatelském domě. Ten se za to, že svým klientům připravil takový program, musel omluvit.

Státní zařízení pro vysloužilý armádní personál na Tchaj-wanu zaplatilo striptérce za vystoupení k oslavě Svátku středu podzimu, což je významný svátek v čínské kultuře. Jenže provokativní video ze začátku září obletělo celý svět a vyvolalo vlnu smíšených reakcí, informoval o tom web Indiatimes

Na party baví seniory sedící na invalidních vozíčcích polonahá striptérka. Video strhujícího představení jeden z účastníků natočil a poté zveřejnil na sociálních sítích, kde se rychle stalo hitem. 

Senioři si vystoupení tanečnice podle všeho náramně užívají. Smějí se, tleskají a striptérku nechávají, aby vedla jejich ruce po svých intimních partiích. Tanečnice dokonce jednomu z mužů předvedla taneček v klíně. 

Související obsah

Pečovatelský dům ale po zveřejnění videa čelil tvrdé kritice za organizaci takové show pro seniory. Uživatelé na sociálních sítích se proti tomu bouřili. "Vážně? Proč by si mysleli, že něco takového by bylo vhodné pro toto publikum?" komentoval rozhořčený uživatel. "Je to hloupé a směšné. Co takhle zacházet s nimi dobře a důstojně, s respektem," říká další rozčilený komentující.

Tchajwanské státní zařízení pro vysloužilé vojáky se muselo za akci omluvit, jak píše Daily Mail. "Záměrem akce bylo pobavit obyvatele a udělat jim radost. Za způsobený přestupek se velmi omlouváme," uvedla mluvčí domova. Ta také zmínila, že oslavy Svátku středu podzimu byly v předchozích letech kvůli pandemii zrušené, a oni se tedy jen snažili svým obyvatelům zvednout náladu. 

Podle mluvčí byla striptérka příliš odvázaná, a pokud bude zařízení v budoucnu plánovat podobné akce, bude prý obezřetnější. Mluvčí dodala, že ve vedlejší místnosti si mohli senioři také dopřát partičku oblíbené a mnohem klidnější hry bingo. Po programu následovalo karaoke.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz