Zajímavosti

Margita si zvyká na život bez Zagorové. Ukázal, jak to zvládá

Margita si zvyká na život bez Zagorové. Ukázal, jak to zvládá
Hana Zagorová a Štefan Margita | Zdroj: TV Nova

Měsíc po smrti Hany Zagorové se vdovec Štefan Margita snaží kráčet životem dál s hlavou vztyčenou. A přestože to není vůbec jednoduché, i díky přátelům ze světa showbyznysu se mu daří zůstat silný.

Já nemám strach, zpívala Hana Zagorová v jedné ze svých posledních písniček. Teď si ji pravděpodobně denně brouká Štefan Margita, který prožívá nejsmutnější životní období. Bez své milované manželky je už měsíc.

Naštěstí ho obklopují společní kamarádi, kteří jsou mu v těžkých chvílích oporou. Tento týden Margita vyrazil do Divadla Lucie Bílé převzít za Zagorovou cenu Mistr zábavního umění. A potkal spoustu přátel.

"Je mi smutno, že si Hanka nemohla cenu převzít. Děkuju za ni!" napsal operní pěvec na instagramu a připojil i společnou fotku s Bílou a herečkou Simonou Stašovou.

Související obsah

Zpěvačku se rozhodl in memoriam vyznamenat i prezident Miloš Zeman. Medaili Za zásluhy ale místo Margity přijde 28. října na Pražský hrad převzít producent Karel Vágner. Margita totiž bude kvůli pracovním povinnostem ve Spojených státech.

Hana Zagorová naposledy vydechla 26. srpna, bylo jí 75 let. Podlehla dlouhodobým zdravotním komplikacím, které měly souviset i s jejím celoživotním bojem s poruchou krvetvorby.

Dojemná vzpomínka na Hanu Zagorovou. Slzy tekly proudem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz