Krimi

Muž měl v Brně prodávat drogy z křesla před nemocnicí. Zákazníci stáli frontu

Kuriózní případ řeší policisté z Brna. Před nemocnicí v Zábrdovicích chytili cizince, který si podle nich na ulici zřídil kancelář pro dealování drog. Zákazníci stáli opodál ve frontě a čekali až na ně u pohodlného křesla, na kterém spokojeně seděl, přijde řada.

Informaci o tom, že 36letý dealer pervitinu má své zboží prodávat v brněnských Zábrdovicích, si přišli kriminalisté brněnského toxi týmu ověřit na vlastní oči. "Připravili se tedy ke sledování míst, kde k prodeji dochází. Jedním z nich byl i prostor před úrazovou nemocnicí," informoval v úterý policejní mluvčí David Chaloupka.

Sami byli následně překvapení, když viděli, co se na místě děje. "Dealer si bezostyšně na venkovním posezení zřídil doslova mobilní kancelář. Jeho zákazníci způsobně čekali opodál, až na ně přijde řada," popsal obchod Chaloupka.

Související obsah

Následně chtěl odjet na koloběžce. "Kriminalisté však už měli dostatek důkazů a tak muže na místě zadrželi," sdělil Chaloupka. Další drogy potom podle něj našli při domovní prohlídce. "Pro trestný čin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy mu hrozí až pět let za mřížemi," doplnil policejní mluvčí.

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz