Zajímavosti

Finálové páry Love Islandu: Podívejte se na jejich cestu soutěží

Cesta reality show Love Island není zdaleka tak lehká, jak by se z televizních obrazovek mohla zdát. Účastníci tam zažívají horskou dráhu emocí, a přesně tak to měly i všechny páry, které byly ve finále.

Druhou řadu reality show, ve které se lidé snaží najít lásku, vyhrál na základě hlasování diváků pár Denisa s Kryštofem. Oba tam byli od samého začátku a prožili tak cestu ze všech párů nejdelší. I když se nespárovali hned v prvním párování, nakonec si k sobě našli cestu.

Pak se je rozhodl rozdělit bombshell Radek, kterému se zalíbila Denisa a ani on jí nebyl úplně lhostejný. Denisa pak prožívala náročné chvíle, kdy se snažila zjistit, jestli jejímu srdci je bližší Radek, anebo Kryštof. Nakonec se přece jen rozhodla pro Kryštofa, a tak jejich cesta Love Islandem má ten nejšťastnější konec.

Související obsah

​Pomyslnou stříbrnou medaili si odnáší pár Sabina a Zbyněk. Jejich cesta začala o poznání složitěji. Zbyněk tvořil pár se Sárou, se kterou jim to moc neklapalo, ale přesto se snažili. Pak do vily jako tajfun vtrhla bombshell Sabina a Zbyňka Sáře "ukradla".

Zbyněk z toho nebyl zezačátku nadšený, ale netrvalo dlouho a i on přišel na to, že Sabina je ta, se kterou chce kráčet Love Islandem dál a zdolávat překážky. A že jich nebylo zrovna málo. Řešili hlavně problémy s komunikací, kdy nevěděli, co si jeden k druhému můžou dovolit. Každá z těchto malých roztržek jejich vztah ale posunula dál.

Související obsah

​Nejméně tradiční cestu měl ze všech tří párů bezesporu Martin s Lucií. Lucia přišla jako bombshell a zamotala hlavu Martinovi, který tou dobou tvořil pár se Sabi. Lucia si plánovala Martina vybrat do páru, jenže plány jí překazilo hlasování diváků, kteří se rozhodli, že Martin se Sabi na vztahu ze všech párů pracují nejméně.

V tu chvíli se mohli Sabi s Martinem rozhodnout, jestli půjde domů jen jeden z nich, nebo půjdou oba. Nakonec to gentlemansky vzal na sebe Martin, který tak málem přišel o možnost navázat vztah s Lucií. Naštěstí ho diváci pomocí aplikace vrátili zpět do hry. Pak teprve mohl začít rozvíjet vztah s Lucií a prožít krásné období zamilovanosti ve vile lásky.

Jak se párům povede i mimo vilu, budete moct sledovat v Love Island After.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz