Zajímavosti

Kolaps před představením. Veronika Žilková popsala chvíle hrůzy

Kolaps před představením. Veronika Žilková popsala chvíle hrůzy
Veronika Žilková | Zdroj: TV Nova

Veronika Žilková prožívá tento rok těžké chvíle. Na sociálních sítích se svěřila fanouškům s tím, co se stalo pár minut před začátkem představení, ve kterém hraje. Všem přítomným zatrnulo.

Potíže se Veronice Žilkové nevyhýbají ani v práci. Její derniéra divadelní hry Mnoho povyku pro nic se neobešla bez pořádného dramatu. "Představte si, že těsně před představením Zdeňka Duška, našeho kolegu, který oslavil osmdesátiny, postihla nevolnost. Volali jsme záchranku a ta ho odvezla," řekla ve středu herečka ve videu na instagramu.

Divadlo bez zábradlí se k incidentu odmítlo vyjádřit, záchranáři ale potvrdili, že zasahovali v Jungmannově ulici, kde se divadlo nachází. "Zasahovali jsme v úterý kolem půl deváté večer u 80letého muže, který měl obtíže interního charakteru a nebyl v ohrožení života," sdělila TN.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Zdeněk Dušek v muzikálu Adéla ještě nevečeřela | Zdroj: CNC Zbyněk Pecák / CNC / Profimedia

Herce Zdeňka Duška diváci mohou znát z různých rolí, například z krimiseriálu Specialisté, seriálů Anatomie života, Doktoři z počátků a mnoho dalších. Jeho manželkou byla herečka Jana Březinová.

​​Veronika Žilková v tu chvíli ale musela řešit další starosti s tím spojené. "Neměl kdo za něho hrát. Tak já jsem ještě přibrala jeho roli, což šlo, protože to je rozhlasová hra, ve které hrajeme, že jsme vojáci z druhé světové války," doplnila herečka.

Normálně herečka hraje pět postav, tak si tentokrát vzala na starosti i šestou. "Hraju ženy, muže, mnicha, služku... a ještě jsem si převzala roli Zdeňka Duška a bylo to moc hezké, protože jsem hrála dva zloduchy a různě jsem měnila hlasy," popsala Žilková, která tak z náročné životní chvíle dokázala vytěžit co nejvíc.

Související obsah

​​​Podle herečky má takto nějak správná derniéra vypadat. "Oproti premiéře, když jste nervózní z toho, jak to dopadne, tak na tom posledním představení se většinou dělají skopičiny, aby se diváci pobavili. A myslím, že se tentokrát pobavili hodně, protože jsem během vteřiny byla 'dva staří padouši'," uzavřela Žilková.

Na něco už jí síly nestačí. Žilková musí kvůli Stropnickému shánět peníze:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz