Krimi

V kladenské nemocnici muž vyhrožoval zbraní. Sám se pak přihlásil policii

Do kladenské nemocnice přišel v úterý odpoledne na jedno z oddělení muž a začal vyhrožovat zbraní, informovala policie. Na místo přijelo osm policejních hlídek a strážníci. Muž, u kterého nikdo zbraň neviděl, se nakonec kriminalistům sám přihlásil. Podle mluvčí nemocnice šlo o pacienta.

"Po 14. hodině jsme obdrželi informace o muži, který vyhrožoval v kladenské nemocnici," potvrdila pro TN.cz policejní mluvčí Michaela Richterová. "Přišel na jedno z oddělení, slovně vyhrožoval a tvrdil, že má zbraň," doplnila.

To, jestli skutečně muž zbraň měl, zatím není jisté. "Nikdo ji u něj neviděl," sdělila Richterová. Nelze však v tuto chvíli vyloučit, že byl ozbrojený. V nemocnici ale podle dosud známých informací nikoho nezranil.

Související obsah

Z místa muž ještě před příjezdem utekl a policie jej hledala v nemocnici a jejím okolí. "Na místě je osm policejních hlídek, které spolupracují se strážníky," informovala policejní mluvčí krátce před 15. hodinou. "Totožnost muže známe a pátráme po něm," doplnila.

"Jednalo se o agresivního pacienta, který vyhrožoval personálu," sdělila mluvčí Oblastní nemocnice Kladno Olga Oliveriusová. "Na místě nikomu neublížil, personál stiskl panik tlačítko, kterým přivolal policii," dodala.

Muži je podle policie 41 let. Sám se kolem 18. hodiny kriminalistům přihlásil na oddělení v pražských Vinohradech. "Tam si jej převezmou kladenští kriminalisté, kteří budou provádět potřebné úkony trestního řízení," informovala večer policie na twitteru

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz