Zajímavosti

Britney Spearsová přiznala boj s vážným onemocněním. Nedá se vyléčit

Britney Spearsová přiznala boj s vážným onemocněním. Nedá se vyléčit
Britney Spears | Zdroj: Profimedia

Britney Spearsová válčí s nevyléčitelnou chorobou, která jí způsobuje nesnesitelné bolesti. O nelehké diagnóze se svěřila na sociálních sítích. Zpěvačka tvrdí, že jí pomáhá jenom víra v Boha.

Nahé fotky, šokující vzkazy a podivné tanečky. Všechno, čím zpěvačka Britney Spearsová poslední rok zaráží nejenom fanoušky, má prý příčinu ve zdrcující diagnóze.

Spearsová na instagramu přiznala, že bojuje s nevyléčitelnou chorobou. "Na pravé straně svého těla mám trvale poškozené nervy. Jediný lék je momentálně Bůh. K poškození nervů dochází, když se do mozku nedostává dostatek kyslíku. Asi třikrát do týdne se budím s tím, že mám úplně necitlivé ruce. Na pravé straně těla cítím mravenčení. Nejhorší je však bolest hlavy. Píchá mě to a je to děsivé," napsala.

Související obsah

Proti bolesti jí má pomáhat právě tanec. "Je to směšné, ale když tancuji, tak necítím žádnou bolest. Jako by se moje mysl vrátila do dětství. I když už se nemůžu hýbat tak, jak jsem bývala schopná, dodává mi to sílu," pokračovala. Nevysvětlila však, proč se u toho natáčí a videa zveřejňuje.

Zpěvačka byla dlouhých 13 let nesvéprávná, v opatrovnictví ji měl otec Jamie Spears. Soudy jí vrátily svobodu teprve loni v září.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Channel 8 (@britneyspears)

Spearsovou soudy před rokem osvobodily z opatrovnictví (9/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz