Zajímavosti

Dara prozradila, s kým teď tráví volný čas. Nedvěd to není

Dara prozradila, s kým teď tráví volný čas. Nedvěd to není
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: TV Nova

Dara Rolins je v jednom kole. Populární zpěvačka se pilně připravuje na největší koncert svého života, který proběhne koncem ledna v pražské O2 areně. A na partnera Pavla Nedvěda jí tak téměř žádný čas nezbývá.

Dara udělala z Nedvěda nedobrovolně slaměného vdovce. Před blížícím se koncertem, který si nadělila k padesátinám, dře tak tvrdě, že s milovaným fotbalistou se téměř nevídá.

"Tak jak dáváte ten nový start? Já už opět ohýbám nemilosrdně svoje tělo a přiznávám, jde to ztuha. Ale staré dobré bez práce nejsou koláče platí tento rok víc než kdy předtím. 28. leden se totiž blíží," přiznala zpěvačka na instagramu.

Související obsah

Koncert se uskuteční v pražské O2 areně a má to být nejvelkolepější show v Dařině kariéře. "A tak trávím všechen čas v hudbě, přípravami scény, kostýmů, choreografií, natáčením vizuálů pro zadní projekce, stavěním programu, editováním písniček a tak dále, a tak dále," pokračovala.

"Mám dreamteam těch nejšikovnějších, totálně zapálených frajerů a frajerek a hořím spolu s nimi. A v rámci zachování zdravého rozumu trávím stejně hodně času sama se sebou, ve svém světě, na podložce s jógou anebo na pilates," uzavřela Rolins.

Až Pavel vystoupení své osudové lásky uvidí, určitě jí odpustí, že leden nestrávila v jeho náruči. Nedávno si koneckonců slíbili, že se nebudou v ničem omezovat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara prožila dramatickou noc. Nedvěd musel zasahovat pěstmi (12/2022):

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz