Domácí

Poslední a rozhodující prezidentská debata bude na Nově. Účast potvrdili oba kandidáti

Poslední prezidentskou debatu odvysílá ve čtvrtek 26. ledna před druhým kolem voleb televize Nova. Moderovat ji bude Rey Koranteng. Svou účast už potvrdili oba kandidáti na post hlavy státu.

V přímém přenosu odvysílá TV Nova 26. ledna od 20:00 debatu Petra Pavla a Andreje Babiše (ANO). Diváci se na ni mohou těšit nejen na běžném televizním kanálu, ale také na TN Live a sociálních sítích. Opět bez reklam a geoblokace.

90minutovou debatou provede moderátor Rey Koranteng. "Mohu potvrdit, že TV Nova odvysílá poslední televizní střet dvou kandidátů na úřad prezidenta republiky před druhým kolem prezidentské volby. Je to v poslední době již podruhé, kdy se nám povedlo získat podobnou pozici, naposledy to bylo při sněmovních volbách na podzim 2021. Je to dalším důkazem toho, že odvádíme kvalitní práci a přinášíme divákům nezávislé a relevantní zpravodajství," řekl ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska.

Související obsah

"Stejně jako u prvního kola chystáme rozsáhlý doprovodný program, například příjezdy kandidátů, rozhovory na červeném koberci nebo analýzy vystoupení," přiblížil šéfredaktor zpravodajství Michal Kratochvíl.

Již v neděli vyslala TV Nova dva speciální tříčlenné štáby, které budou až do otevření hlasovacích místností pro druhé kolo v patách oběma kandidátům. Budou s nimi cestovat na setkání s voliči po republice, účastnit se besed a monitorovat jejich další aktivity.

S vítězem prvního kola Petrem Pavlem je v kontaktu reportér Marek Bruna, druhého v pořadí, tedy Andreje Babiše, sleduje reportérka Linda Nguyenová. Diváci se mohou těšit na každodenní souhrn v reportážích Televizních novin. 

"Součástí tohoto pravidelného bloku jsou vždy reportáže od obou kandidátů. Nechybějí ale ani ankety, živé vstupy či další obsah, který pomůže divákům lépe vykreslit aktuální kroky obou kandidátů," dodal Kratochvíl.

Na příští týden připravuje TV Nova dle již zveřejněného harmonogramu dva velké individuální rozhovory, a to v pondělí 23. ledna s Andrejem Babišem a v úterý 24. ledna s Petrem Pavlem. Oba budou odvysílány na TV Nova i TN Live od 20:00 do 20:30. Moderovat je bude Bára Divišová.

Volební vysílání TV Nova

Pondělí 23. ledna
20:00 Rozhovor s Andrejem Babišem, TV Nova a TN Live
Úterý 24. ledna
20:00 Rozhovor s Petrem Pavlem, TV Nova a TN Live
Oba rozhovory s prezidentskými kandidáty budou překládány do znakového jazyka
Čtvrtek 26. ledna
20:00 Poslední televizní debata prezidentských kandidátů, TV Nova a TN Live
18:00 TN Live nabídne speciální vysílání s příjezdy kandidátů do budovy TV Nova
, bude možné sledovat i na sociálních sítích Facebook a YouTube
Debata prezidentských kandidátů bude překládána do znakového jazyka
Pátek 27. ledna
5:55 Snídaně – speciál o volbách, TV Nova a TN Live
14:00 Otevření volebních místností, TV Nova a TN Live
Sobota 28. ledna
13:00 Kontinuální vysílání k výsledkům voleb, TV Nova
13:00 Kontinuální vysílání s vlastním obsahem, TN Live
Neděle 29. ledna
20:00 Rozhovor s budoucím prezidentem, TV Nova a TN Live
Rozhovor s budoucím prezidentem bude překládán do znakového jazyka

ls, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz