Zajímavosti

Lidé rozmlouvali matce jméno pro dceru. Zní jako londýnské hovězí, tvrdí

Lidé rozmlouvali matce jméno pro dceru. Zní jako londýnské hovězí, tvrdí
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Dvě jména měla novopečená maminka vybraná pro svou dcerku. Nemohla se však rozhodnout, které zvolit. Lidé ji pak upozornili, že to jedno jim připomíná hovězí, a neměla by ho proto použít.

Už dlouhou dobu před porodem žena váhala, jaké jméno zvolit pro miminko. Líbila se jí totiž hned dvě. Ani po narození dcerky si ale nebyla schopná jedno vybrat. A to už brzy měli novopečenou maminku propustit z nemocnice, píše portál Mirror.

Žena proto poprosila o radu lidi na sociální síti Reddit. "Mám vybraná dvě jména. London Brielle a Emmeline Jane. Pomoc," napsala žena.

Uživatelé maminku ihned varovali před jménem London Brielle. "Připomíná mi to ‘London broil‘, což je hovězí maso, které marinované grilujeme a následně ho nakrájíme na tenké plátky," uvedl jeden.

Související obsah

Poté, co poukázal na podobnost, s ním souhlasili také další lidé. "Ach ne! Chtěla jsem hlasovat pro toto jméno, ale teď nemůžu na maso přestat myslet. Dětem to nedojde, ale jejich rodičům by mohlo," přidala se další komentující. "Nerad to říkám, ale myslel jsem si to samé," uzavřel třetí člověk.

Žena si vzala rady opravdu k srdci. "Vybrali jsme Emmeline Jane a pravděpodobně jí budeme říkat Emme nebo MJ. Pokud budeme mít další dítě a bude to dívka, myslím, že vybereme London," uvedla novopečená maminka.

Seznamte se s Aničkou, prvním českým miminkem roku 2023. Narodila se jen osm minut po půlnoci:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz