Zajímavosti

Hanychová leží doma nemocná. Soukup vzal jejího syna na pánskou jízdu

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová v restauraci SOHO, 15. 11. 2022 | Zdroj: Profimedia

Jaromír Soukup ukázal, že je pro Agátu Hanychovou ten pravý. Když totiž modelku i její dceru Miu skolila nepříjemná nemoc, vzal jejího syna Kryšpína na pánskou jízdu. Chvíle odpočinku si tak mohly obě zpestřit různými aktivitami.

Agáta Hanychová našla zřejmě partnera svých snů. Jaromír Soukup udělá totiž vše, co jí na očích vidí. S láskou se stará i o její děti z předešlých vztahů. Když teď Agáta onemocněla, přispěchal své lásce na pomoc a vzal si na víkend jejího syna Kryšpína.

"Když jsem s Miou nemocná, Kryšpa je na pánským víkendu s mou láskou Jaromírem Soukupem," svěřila se na instagramu Agáta Hanychová a připojila snímek nadšeného syna. Jak se zdá, ten se s novým partnerem maminky rozhodně nenudí, Jaromír Soukup ho vzal na špekové knedlíky.

Související obsah

Hanychová má tak dostatek času se vyléčit, nemocná je navíc nejen ona, ale i dcera Mia. "Tak je to překvapení, já jsem asi nemocná. Není mi úplně dobře. No tak nic, hezký víkend a snad ve zdraví," sdílela influencerka v pátečním příběhu na instagramu.

Modelka s dcerou ale nijak nezahálely a společně si udělaly vlastní program plný vyrábění a tvoření. "Jsme s Miou obě dvě nemocné a jdeme vyrábět, uklízet a třídit," prozradila Agáta. "Ráno jsme vyrobily tyhle fešné čelenky. A ještě jsme z jedněch šatů vyrobily polštář s kapsami. Ať žijí nemoci," zavtipkovala modelka.

Hanychová ukázala vánoční výzdobu. Byla jako z amerického filmu:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz