V pražských Holešovicích v pondělí narazilo auto do ženy s kočárkem, která přecházela silnici po přechodu. Nehodu podle policie způsobilo druhé auto, které do prvního narazilo. Teprve osmiměsíční dítě s vážným úrazem odvezli záchranáři do nemocnice a uvedli do umělého spánku.
Mladá žena s dítětem krátce před dvanáctou hodinou šla po přechodu pro chodce v ulici Janovského v pražských Holešovicích. "Dle prvotního šetření došlo k nehodě na místě tak, že na přechodu pro chodce jeden z řidičů pouštěl ženu s kočárkem na přechodu a druhý do něj zezadu narazil, čímž došlo ke střetu," vysvětlil pro TN.cz pražský policejní mluvčí Richard Hrdina.
Podle záchranářů osmiměsíční miminko v kočárku utrpělo vážné zranění hlavy. "Museli jsme jej uvést do umělého spánku a zajistit dýchací cesty," sdělili pražští záchranáři na sociální síti X.
Žena podle nich byla při vědomí, i ona ale skončila v nemocnici s úrazem hlavy. Přesnou příčinu nehody budou ještě vyšetřovat policisté.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz