Zpravodajství

Desetiletí Wohnout křtí svého Dědu

Kapela Wohnout se stovkami koncertů ročně prokousala až k desátým narozeninám. Ty oslaví na konci listopadu v pražském Průmyslovém paláci křtem své čtvrté řadovky nazvané Polib si dědu.


Na oslavě desetiletí kapely se ke koncertu přidá křest desky a zároveň předání zlaté placky za novinku Polib si dědu. Koncert okoření spolutvůrci desky jako zpěvačka Lenka Dusilová a finští Waltari, kteří s Wohnouty natočili čtvrtý track "Dědy". Více hostů zatím není přesně známo. Počítá se ale se spřízněnými kapelami. Rozverný večírek se koná 29. listopadu od 20:00 v Holešovicích.

Wohnouty můžete vídat i na televizních obrazovkách. Například v sobotu 25. listopadu navštíví Eso a představí svůj nový animovaný klip ke skladbě "Ganga". Režie se ujal Honza Krejčíř, který je tvůrcem klipu desetiletí Dana Bárty - Předpokládám.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz