Zpravodajství

All Saints jsou zpět

All Saints jsou zpět
Zdroj: EMI

Nevěříte? I všichni svatí vám to mohou potvrdit. Dívčí skupina All Saints se po pěti letech dala znovu dohromady. Dračice se zlatem v hrdle jsou zpět. A že je jejich comeback opravdu ve velkém stylu! Vrátily se hned s novou deskou.

Melanie Blatt, Shaznay Lewis, Nicole a Natalie Appleton byly a jsou jedna z nejvíc "cool a hot" dívčích skupin na světě.

All Saints na desce, jež nese název Studio 1, nabízejí dvanáct novinek, o které se producentsky podělili tří pánové - Karl Gordon, který děvčatům pomáhal již při jejich hudebních začátcích, Greg Kurstin, jenž se podílel i na nových deskách Jamelie či Lily Allen. Třetím producentem je Rick Nowels, který spolupracoval i s Madonnou či Dido.

Deska, na které jsou znát i nádechy reggea, ska či dancehall, se na pulty prodejen dostává i v limitované edici s přiloženým DVD. To nabízí interview se členkami, video pilotního singlu "Rock Steady" a jeden exkluzivní audiotrack v podobě skladby "Sexy".

Album Studio 1 vychází už 20.11.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz