Zpravodajství

V ananasu byla ještěrka

V ananasu byla ještěrka
Zdroj: TV Nova

Krájený ananas v konzervě si už po sobotním večeru zřejmě jen tak nedá pan Kasman z Hradce Králové. Když ji totiž otevřel, plaval v ní živočich podobný ještěrce. Ananas pochází z Thajska a do konzervy se s největší pravděpodobností dostal už tam.

Jiří Kasman si v sobotu večer k televizi otevřel plechovku ananasu, stačil se ještě napít, pak mu ale zmrzl úsměv na rtech.
Pohár měli tentokrát Kasmanovi pouze se zmrzlinou, ananas skončil v popelnici.

Na to, jakého živočicha vlastně pan Kasman v ananasu našel, jsme se rozhodli zeptat odborníků v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem.
Předpokládali jsme, že se jedná o nějaký druh ještěrky, odborník na plazy nám ale vyrazil dech. Byl to gekon.

Jak se mohl gekon dostat do plechovky, jsme se v neděli chtěli zeptat ve firmě, která sem konzervy dováží. Nikoho se nám ale ve Zlíně nepodařilo zastihnout.

Na konzervované ovoce prý pan Kasman ani po takovém nálezu nezanevřel, jen už prý příště bude mnohem pozornější.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz