Zpravodajství

Mladík vylezl na zábradlí mostu a svými kreacemi bavil kolemjdoucí

Mladík vylezl na zábradlí mostu a svými kreacemi bavil kolemjdoucí
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Hodně dramatický večer zažili obyvatelé brněnských Bohunic. Pravděpodobně zdrogovaný mladík vylezl na zábradlí mostu a svými kreacemi bavil kolemjdoucí. Mladíkovi však uklouzla noha a zřítil se ze sedmimetrové výšky.

Dvaadvacetiletý Radek má za sebou asi nejbláznivější den života. Po rozchodu s přítelkyní si nejspíš zašel na několik panáků a pak předvedl představení, při kterém běhal mráz po zádech.

Záběry z mostu pořídila na mobilní telefon jedna z kolemjdoucích žen (viz. video - reportáž ). Když viděla na zábradlí balancovat mladíka s provazem kolem těla, krve by se v ní nedořezal.

Na místo se začali okamžitě sbíhat další zvědavci. Pak dorazila záchranná služba, hasiči i policisté. Ti pojali podezření, že by mohl být pod vlivem návykové látky, tak se  s ním snažili komunikovat, aby nespadl dolů. Na mladíka však žádné řeči neplatily a záchranářům se smál do obličeje. 

Po hodině balancování na úzkém zábradlí má šílené představení dramatický závěr. Mladíkovi pravděpodobně uklouzla noha, ztrácí rovnováhu a padá z mostu. Všichni jsou v šoku a nikdo nepochybuje, že  je mladík mrtev. Pak ale zjišťují, že pád z téměř desetimetrové výšky jako zázrakem přežil. Přestože mladík utrpěl vážná zranění hlavy a pánve, jeho stav je podle lékařů stabilizovaný.

Televizní noviny, nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz