Zpravodajství

Mladík vylezl na zábradlí mostu a svými kreacemi bavil kolemjdoucí

Mladík vylezl na zábradlí mostu a svými kreacemi bavil kolemjdoucí
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Hodně dramatický večer zažili obyvatelé brněnských Bohunic. Pravděpodobně zdrogovaný mladík vylezl na zábradlí mostu a svými kreacemi bavil kolemjdoucí. Mladíkovi však uklouzla noha a zřítil se ze sedmimetrové výšky.

Dvaadvacetiletý Radek má za sebou asi nejbláznivější den života. Po rozchodu s přítelkyní si nejspíš zašel na několik panáků a pak předvedl představení, při kterém běhal mráz po zádech.

Záběry z mostu pořídila na mobilní telefon jedna z kolemjdoucích žen (viz. video - reportáž ). Když viděla na zábradlí balancovat mladíka s provazem kolem těla, krve by se v ní nedořezal.

Na místo se začali okamžitě sbíhat další zvědavci. Pak dorazila záchranná služba, hasiči i policisté. Ti pojali podezření, že by mohl být pod vlivem návykové látky, tak se  s ním snažili komunikovat, aby nespadl dolů. Na mladíka však žádné řeči neplatily a záchranářům se smál do obličeje. 

Po hodině balancování na úzkém zábradlí má šílené představení dramatický závěr. Mladíkovi pravděpodobně uklouzla noha, ztrácí rovnováhu a padá z mostu. Všichni jsou v šoku a nikdo nepochybuje, že  je mladík mrtev. Pak ale zjišťují, že pád z téměř desetimetrové výšky jako zázrakem přežil. Přestože mladík utrpěl vážná zranění hlavy a pánve, jeho stav je podle lékařů stabilizovaný.

Televizní noviny, nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz