Češi uvízli ve vlaku u Berlína. Pekelných 50 stupňů, ven pustili jen děti, líčí žena
Přes 600 cestujících vlaku Českých drah z Hamburku do Prahy uvízlo v sobotu na trati v Německu. Spadlý strom totiž poškodil trolejové vedení. Kvůli tomu vypadl proud v celé soupravě. Cestující tak museli z rozpáleného vlaku bez klimatizace evakuovat. Jedna z Češek, která jím cestovala, tvrdí, že ven nejprve pustili pouze děti. Lidé na místě kolabovali, tři skončili v nemocnici.