Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.5. 2017 21:04
Sebevražda ve vlaku

Děsivý nález ve vlaku do Jihlavy: Muž se oběsil na záchodě!

Železnice - ilustrační
Zdroj: České dráhy
Ilustrační foto

V železniční stanici Číchov zasahovali policisté, záchranáři i hasiči. Na toaletě jednoho z vlaků našli mrtvého muže! Podle informací TN.cz se měl oběsit.

"Dostali jsme oznámení na tísňovou linku krátce před 18. hodinou. Ve vlaku byl nalezen muž bez známek života," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Jana Kroutilová. Údajně šlo o muže, který se měl oběsit na toaletě.

 

Na místě zasahovaly všechny záchranné složky. "Další podrobnosti jsou teprve v šetření policie," odmítla sdělit bližší informace Kroutilová.

 

 

Provoz na trati Brno-Jihlava byl v místě omezen, provoz byl podle webu Českých drah přerušen do 20:00. Mezi stanicemi Bransouze a Okříšky jezdila náhradní autobusová doprava.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.5. | 19:33 rexrothak
4
Byl úplně na dně,vybral si hajzl ve vlaku na sebevraždu.
5.5. | 20:23 pichav
-17
☝ JE TO UPLNE LOGICKE !!!! VLAK JE VZDYCKY KONECNA !!!! CHUDAK ASI CELY ZIVOT ...
20.5. | 01:16 Good Lights
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nevinní lidé kteří by vám mohli zachránit život 23 let hnijí nevinně v base, a ty nejhorší nejodpornější zločinecké organizace si dělají co chtějí.. Policie má jeden mozek dohromady na to aby to pochopila jim to nestačí.
20.5. | 01:13 Good Lights
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ze samého luxusu a přepychu to u nás lidi dělaj. Z nudy, z přebytku volného času a příliš dobré nálady, zítra půjdu podat trestní oznámení na vládu, jelikož má na svědomí dalšího zbídačeného zlynčovaného občana....
5.5. | 20:24 pichav
-6
Náhlasit nevhodný komentář
☝ JAK RIKAM !!!! VLAK JE KONECNA !!!! KDYZ CHCETE VERIT REKLAME !!!! TAK SI ZAJDETE DO VLAKU !!!! A UVIDITE JESTLI PRES TO NEJEDE VLAK !!!!! A JESTLI MATE NEBO NEMATE VERIT REKLAME !!!!!! NA CO JINEHO UZITECNEHO BY TY VLAKY BYLY ??? !!!! ☝
5.5. | 20:23 pichav
-17
Náhlasit nevhodný komentář
☝ JE TO UPLNE LOGICKE !!!! VLAK JE VZDYCKY KONECNA !!!! CHUDAK ASI CELY ZIVOT CHODIL NA ZACHOD MIMO VAGON !!!! CELY ZIVOT NA ZACHODE VIDEL !!!! ZE TO MA MALOU DELKU !!!! CELY ZIVOT DOUFAL V NARUST GRAFU !!!! AZ VE VAGONE NA ZACHODE ZJISTIL !!!! ZE TO NENI MOZNE A ZE PRES TO NEJEDE VLAK !!!! ☝
5.5. | 19:33 rexrothak
4
Náhlasit nevhodný komentář
Byl úplně na dně,vybral si hajzl ve vlaku na sebevraždu.