Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2017 22:47
Záhada v Dobřanech

U plotu školky ležela mrtvola, děti nesměly ven. Policie zatkla dva lidi

Zdroj: TV Nova

Dobřany na Plzeňsku od pondělí žijí děsivou událostí. Za plotem místní mateřské školky totiž ležela mrtvola muže. Místo dlouho ohledávali kriminalisté a drobotina z mateřinky si nesměla hrát na zahradě. Ve středu policisté zatkli dva lidi.

I když je policie na informace k případu zatím poměrně skoupá, už v minulých dnech muži zákona naznačovali, že muž nezemřel přirozenou smrtí, ale že v jeho skonu měl prsty někdo další. Nebožtík měl navíc mít obličej rozbitý tak, že nebylo možné ho identifikovat pouhým pohledem.


Vyšetřovací verzi násilné smrti podporuje i to, že podle informací TV NOVA policisté ve středu zadrželi kvůli úmrtí muže dva lidi. Policisté zatím vývoj v případu nekomentovali, bližší informace by měly být k dispozici ve středu odpoledne. 


Poslechněte si reakci obyvatel domu:Podle informací TV NOVA je mrtvým cizinec z východní Evropy, který ovšem v Dobřanech bydlel. A v neděli měl ve městě obcházet bary a hrát na automatech.


Obyvatelé domu, kam policisté ve středu vpadli a jehož okolí hlídali těžkooděnci, reportérovi TV NOVA potvrdili, že si muži zákona odvedli dva muže.Prý to ale nemohli být ti správní, podle místních totiž pravděpodobní pachatelé z Dobřan v pondělí odjeli vlakem, ve městě prý nezůstávali a byli tu jen na návštěvě. Obyvatelé domu si také stěžují, že policejní zákrok byl velmi razantní a "odnesly" ho prý i děti.

pez TN.cz