Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 5. 2017
video 18+ Soulož na veřejnosti

Pár si místo oběda pochutnal na sexu! Pobouřili hlavní město

Zdroj: topky.sk

Toto ještě Bratislava nezažila! Když se tamní obyvatelé vraceli z oběda do svých kanceláří, nestačili se divit. Pod mostem viděli souložící dvojici!

Sex místo polední přestávky? To byl program dvou lidí v hlavním městě Slovenska. Páreček si to přesně v pravé poledne nerušeně rozdával pod mostem poblíž rušné silnice. Vůbec jim nevadilo, že kolem chodí lidé.

 

"Jdeme s kolegou z oběda, když mě najednou chytne za ruku a volá, dívej," říká portálu Topky.sk čtenář Martin. Když se podíval směrem k mostu, málem mu zaskočil oběd, který před chvílí dojedl.

 

"Dvojice si to rozdávala pod širým nebem. Navíc u velmi frekventované silnice, kudy jezdí mnoho aut," popsal znechuceně Martin. Pak se rozhodl, že vše natočí.

 

 

Na záběrech, které pořídil, je vidět, jak žena leží na muži. Ten si ji rukama přidržuje. Oba se vášnivě oddávají sexu. "Nemohl jsem tomu uvěřit, něco takového jsem v životě neviděl," dodal Martin.

 

 

Na snímcích je jasně vidět, že kolem rozvášněné dvojice leží prázdné lahve od alkoholu. Podle slovenských zákonů hrozí páru vysoká finanční pokuta, nebo dokonce až tři roky vězení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Orální sex v přímém přenosu: Nadrženci si to rozdali přímo na pláži před dítětem!
 

vrl TN.cz