Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2017 11:56
kdo je ten šťastný?

Petra z Robinsona promluvila o svých zásnubách! Už má prstýnek

Petra Palusková - 1
Zdroj: Instagram
Jak to má Petra se zásnubami?

Playmate Petra z Robinsonova ostrova je krásná žena a není divu, že se kolem ní pánové motají. Před pár týdny zveřejnila na svém profilu fotku s jiným Robinsonem. A nebyl to nikdo jiný než Marek Orlík! Jak to spolu ti dva mají?

Objetí a pusa na tvář - takovou fotkou rozvířila Petra debatu o tom, jestli s Markem chodí. Spíš než milenci jsou ale jen dobří kamarádi. Mluvili o tom také v nejnovějším díle talkshow Jak to vidí Robinsoni na Nova.cz.

 


Moderátor Martin Vévoda si totiž všimnul na Petřině ruce prstýnku. Na otázku, jaký je její vztah s Markem, Petra odpověděla, že už se dokonce zasnoubili! Prstýnek, který měla v té chvíli na ruce, ale prý od Marka není. "Nejhorší je, že teď si budou lidi myslet, že je to pravda," smál se Marek. Od koho Petra krásný šperk dostala, nakonec neprozradila.

 

 

Padlo toho ale daleko víc. Proč Marek přirovnal Petru k mozkomorovi? A co si kluci mysleli o vztahu Niky a Petry? Dozvíte se v talkshow Jak to vidí Robinsoni!

 

Dobrodružnou reality show Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Poslední díly si můžete pustit na NOVA Plus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Připomeňte si Petřinu nejslavnější scénu při souboji v bahně:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejkrásnější a nejslavnější zásnubní prsteny všech dob
SLAVNÍ NA HROMÁDCE: Nevzali se - a klape jim to!

VIDEO: Petra z Robinsonova ostrova ukázala rozkošnou sestru! Budete se divit, jak vypadá!

mom TN.cz