Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 18:26
Sbírka na facebooku

Rodina zavražděné Elišky neměla dost peněz na pohřeb!

Zdroj: TV Nova

Na ubodanou Elišku z Teplic nevzpomínají na sociálních sítích jen dívčini známí a kamarádi, ale také její příbuzní. Nejtěžší chvíle zažívá Eliščina maminka Ivana.

A to i kvůli tomu, že rodinu Eliščina smrt zastihla v době oslav narození její sestřičky. Mezi porodem a vraždou přitom uběhlo sotva pár týdnů.


Navíc všechno nasvědčuje tomu, že rodina neměla dost peněz na Eliščin pohřeb. Dívčina máma totiž na sociální síti prosila o peníze. Dnes dopoledne pak Ivana psala, že peněz už má rodina dost, a poděkovala přispěvatelům.


Zatím ovšem není jasné, kdy rodina Elišku pohřbí, podle informací TV NOVA totiž policisté zatím stále příbuzným nevydali dívčino tělo.Žena od soboty, kdy Eliščino bezvládné tělo objevili policisté, pověsila na svoji facebookovou zeď několik fotografií mrtvé dívky. Přátelé a známí zahrnuli sociální síť kondolencemi.


16

GALERIE: Facebookový profil matky zavražděné Elišky

Zdroj: facebook.com

Facebook - matka - 5

Hodnocení:


Dojemné vzkazy se hromadí přímo i na facebookovém profilu ubodané Elišky. Tady kromě vzpomínání na školačku nechybí ani výhrůžky Danielovi, který měl dívku zavraždit.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.2. | 14:54 kocourkovamama
34
Upřímnou soustrast pozůstalé rodině. Neumím si představit, co maminka prožívá. ...
16.2. | 19:07 Vladimir Klein
10
je to hajzl to je jasny ale taky je treba si uvedomit ze ve 13 letech by mnela ...
16.2. | 20:31 Miluše Hodermarská
10
Náhlasit nevhodný komentář
Je to hrozné,upřímnou soustrast rodině.Vím jaké to je když zemře vlastní dítě,to nemá člověk na nic myšlenky ani na facebook.Holčinu prý vychovávala babička.Mamka nemá ani na pohřeb a pořídí si čtvrté mimčo.Eliška asi ani život neměla lehký.
16.2. | 19:13 bard-lidu
15
Náhlasit nevhodný komentář
Snad by ten pohřeb měla zaplatit rodina vraha, ne ??? A pak ještě dodatečně doplatit mnohamilionové odškodnění. Toho jejich nepovedeného haranta bude od teď v ústavu živit stát, tak mohou střádat korunky na odškodnění rodiny Elišky.
16.2. | 19:07 Vladimir Klein
10
Náhlasit nevhodný komentář
je to hajzl to je jasny ale taky je treba si uvedomit ze ve 13 letech by mnela mit kamarady a kamaradky a ne přítele na to mněly dohlidnout rodiče
16.2. | 16:20 samanthaaaaaaa
17
Náhlasit nevhodný komentář
Tezce trapnej nadpis! Vy na ty nove fakt uz nevite.....uprimnou soustras rodine a ty, ty jeden zkurvenej, emo-zmrde, doufam, ze nekde schnijes.!
16.2. | 16:04 nouse
28
Náhlasit nevhodný komentář
nepochopím proč tady píšete,že rodinna měla zřejmně málo peněz,je to ubohé,ať jí zaplatí pohřeb ten kdo se o něj pastaral!!!!
16.2. | 15:45 petalinos
16
Náhlasit nevhodný komentář
Upřímnou soustrast rodině a nebudu psát že si dokážu představit jak se cítí,protože nevím a doufam že to nezažiju.A ten zmetek v 18 letech vyjde a bude bez záznamu a bude otázka času kdy to udělá znova.A kolik měla roku?Blesk píše 13 let,v telce na jednom programu říkali 15 let na druhým 14 let
16.2. | 14:54 kocourkovamama
34
Náhlasit nevhodný komentář
Upřímnou soustrast pozůstalé rodině. Neumím si představit, co maminka prožívá. Chybí mi informace, co bude s tim xindlem. To jako pude do detence a za pár let vyleze a bude vraždit znovu?
16.2. | 14:49 David Caruso
24
Náhlasit nevhodný komentář
upřímnou soustrast cele rodině
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme