Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 18:26
Sbírka na facebooku

Rodina zavražděné Elišky neměla dost peněz na pohřeb!

Zdroj: TV Nova

Na ubodanou Elišku z Teplic nevzpomínají na sociálních sítích jen dívčini známí a kamarádi, ale také její příbuzní. Nejtěžší chvíle zažívá Eliščina maminka Ivana.

A to i kvůli tomu, že rodinu Eliščina smrt zastihla v době oslav narození její sestřičky. Mezi porodem a vraždou přitom uběhlo sotva pár týdnů.


Navíc všechno nasvědčuje tomu, že rodina neměla dost peněz na Eliščin pohřeb. Dívčina máma totiž na sociální síti prosila o peníze. Dnes dopoledne pak Ivana psala, že peněz už má rodina dost, a poděkovala přispěvatelům.


Zatím ovšem není jasné, kdy rodina Elišku pohřbí, podle informací TV NOVA totiž policisté zatím stále příbuzným nevydali dívčino tělo.Žena od soboty, kdy Eliščino bezvládné tělo objevili policisté, pověsila na svoji facebookovou zeď několik fotografií mrtvé dívky. Přátelé a známí zahrnuli sociální síť kondolencemi.


16

GALERIE: Facebookový profil matky zavražděné Elišky

Zdroj: facebook.com

Facebook - matka - 5

Hodnocení:


Dojemné vzkazy se hromadí přímo i na facebookovém profilu ubodané Elišky. Tady kromě vzpomínání na školačku nechybí ani výhrůžky Danielovi, který měl dívku zavraždit.

pez TN.cz