Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 9. 2017
žije nový život

Špindíra Věra si polepšila! Vyrazila s dětmi na drahou dovolenou

Věra v době, kdy se natáčela Výměna manželek

Středeční Výměna manželek, ve které chovatelka hadů Jana ztropila scénu, která v dosavadní historii pořadu nemá obdoby, vzbudila mezi lidmi značný ohlas. Není divu, že ji začali porovnávat s dnes již legendární milovnicí výloh Věrou. Ta si ale od dob Výměny hodně polepšila.

Na Věru, které se mezi lidmi začalo přezdívat špindíra, jen tak někdo nezapomene. Žila ve špinavém pokoji na ubytovně, nečistila si zuby, protože ji z toho bolely dásně, a jejím největším koníčkem bylo prohlížení výloh. Tehdy mnozí volali po zásahu sociálky, dnes už je ale všechno jinak.

Reklama

 

Věrka pracuje jako pokladní v supermarketu a je vidět, že život si s dcerkami užívá naplno. Na facebooku se pochlubila fotkami z dovolené. A ne jen tak ledajaké. S Natálkou a Stefanií vyrazila k moři.

 

Připomeňte si svéráznou Věru ve Výměně manželek:

 

To ale není všechno, v zimě zase vyrazily na výlet na Sněžku! Že teď rodina žije úplně jiný život než před Výměnou, je jasné na první pohled. Podívejte se v galerii. Více o Věře si přečtěte ZDE.

 

14

GALERIE: Věra z Výměny manželek s dětmi na dovolené

Zdroj: facebook

Věra z Výměny manželek s dětmi na dovolené - 4

Hodnocení:

 

Jak dnes žije Jana ze středeční Výměny manželek, se můžete podívat TADY. Nestihli jste premiéru dílu v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série najdete na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODHALENO: Špindíra Věra opět září. Konečně si našla práci! Hádejte, co dělá...

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Špindíra Věra ukázala, jak vypadala jako teenager. Poznali byste ji?

mom TN.cz
Reklama