Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2017 21:57
Zřejmě řídil opilý

Tenhle vozí nebožtíky? Agresivní řidič pohřebáku se pral s policií

Zdroj: TV Nova

Ve středu v podvečer museli policisté použít donucovací prostředky proti řidiči pohřební služby. Po 19. hodině obdrželi několik oznámení na tísňovou linku, podle svědků byl řidič opilý a agresivní. Když jej policisté vypátrali, začal se s nimi prát.

Na podivné chování řidiče pohřební služby upozornil první volající policisty po 19. hodině. Policistům řekl, že řidič, který jel po pražské ulici Jana Želivského s pohřebním vozem, byl zřejmě opilý. Policisté hned vyslali na místo několik hlídek.

 

13

GALERIE: Agresivní řidič pohřebního vozu

Zdroj: AKTU.cz

Agresivní řidič pohřební služby - 3

Hodnocení:

 

Později přijali policisté další tísňové volání. Volající dokonce uvedl, že šofér pohřebáku měl být agresivní a během své cesty po Praze měl napadnout jiného řidiče.

 

Policejní hlídky objevily podezřelý vůz u Libeňského mostu. Řidič před nimi stihl zajet do garáží nákupního centra. Tam jej ale policisté následovali, a když s ním chtěli policisté provést příslušné úkoly, začal být agresivní a s hlídkou se prát.

 

 

"Policisté použili k zajištění muže donucovací prostředky a podezřelého pak odvezli na služebnu," řekl TV Nova mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

 

Kvůli jeho agresivitě nemohli policisté na místě provést dechovou zkoušku, aby zjistili, jestli muž opravdu řídil opilý, jak tvrdili oznamovatelé. Podle informací TV Nova naštěstí v pohřebním voze nebyli žádní nebožtíci.
 

vbo TN.cz
Reklama