Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 2. 2015
nový recept

Velký hlad, mnoho hostů? Udělejte rodinný sendvič Ládi Hrušky!

Recepty Ládi Hrušky - Rodinný sendvič
Zdroj: TN.cz

Zajímavý rodinný sendvič, po kterém dnes sáhl Láďa Hruška, vám s pomůže nasytit klidně celou rodinu. Není nijak zvlášť pracný a složitý, zato rozhodně originální...

Rodinný sendvič, který připravil Láďa Hruška, zřejmě nespořádáte sami najednou, takže buď sezvěte rodinu, hosty nebo počítejte s tím, že vám zbude na zítra ještě k snídani nebo k svačině. Připravte si všechny vyjmenované ingredience anebo klidně nějakou svoji oblíbenou ještě přidejte. Do sendviče prostě přidejte to, co máte rádi...

 

Recepty Ládi Hrušky - Rodinný sendvič
Zdroj: TN.cz

 

Začněte bochníkem chleba. Tomu je potřeba nejprve seříznout vršek a měkkou střídku uvnitř vydlabat. Vznikne vám podobný chléb, do jakého se servírují některé hutnější polévky. Tentokrát tam namísto nich přijde sendvičová náplň.

 

Na dno chleba natrhejte šunku a na ní přidejte dvě lžíce majonézy, kterou rozetřete. Tuto směs pak poklaďte kolečky suchého salámu a vše zakryjte měkkou střídkou, kterou jste předtím vydlabali z chleba.

 

 

Na střídku namažte hořčici, přidejte sýr, plátky rajčete a listový salát. Znovu naplněný chléb přikryjte pokličkou z odříznutého vršku a zabalte do alobalu. Teď by měl sendvič alespoň hodinu odpočívat. Předtím ho ale ještě dobře zatižte, aby později držel pohromadě a ve správném tvaru.

 

Servírování je jednoduché. Prostě celý chleba rozkrájejte na trojúhelníky podobně jako se krájí dort a ihned podávejte. Pokud zbude, nevadí. Sendvič zabalte a použijte třeba jako svačinu druhý den. Dobrou chuť.

 

Rodinný sendvič Ládi Hrušky
Zdroj: TV Nova

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hejdová a Hruška si zarapovali. Poslechněte si, jak to dopadlo

Láďa Hruška zuří: Někdo prodává falešnou kuchařku pod jeho jménem

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.2. | 03:28 vlad-tepes
10
sandvic je rychla svacina, ktera se pohodlne a rychle vyrabi, bali, prenasi a ...
19.2. | 21:32 bobik57
-2
To snad ne!!!
23.2. | 00:16 cipisek671
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Pardon, jdu se vyblít. To už je dneska asi potřetí.
21.2. | 17:53 alois223
0
Náhlasit nevhodný komentář
To bude recept z jiného zdroje než obvykle, není tam žádná surovina v hrnku. Ještě jsem sčítal ty suroviny, jim vyšlo asi 99 korun a mě vyšlo určitě 99 korun.
20.2. | 14:37 viam
1
Náhlasit nevhodný komentář
To se moc nepovedlo.
20.2. | 14:10 kesounam
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kůžičkový magor opět boduje .
20.2. | 13:31 mandarinka03
3
Náhlasit nevhodný komentář
Vykrádá mimibazar a jiné babské weby a ještě mu není hanba se na nich napakovat.
20.2. | 11:13 rock44
6
Náhlasit nevhodný komentář
Konečně se ozvali normální lidi a napsali co si o tom tzv.gurmánském experimentátorovi myslí. Je to obyčejný zloděj a plagiátor, který vydává kuchařku kde ani jeden recept není jeho. Hruško už se konečně prober a dělej co umíš a neser se do vaření když o tom nemáš ani páru. Kdyby tě ti idioti z ...
20.2. | 09:24 lada48
5
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě ten blbec zapomněl podotknout, že když si tuhle šmakuládu budete dělat u kontejneru za Kauflandem tak ingredience budete mít zdarma, stačí se do něj pořádně vnořit.
20.2. | 09:02 Vašek Pepdol
1
Náhlasit nevhodný komentář
A když vidím tu fotku, toho sendviče hrozný tohle bych asi nejedl, protože na tom chlebu je vidět hodně mouky, a hlavně si myslím že dělat sendvič v zimě, je úplný nesmysl protože není sezóna rajčat, takže rajčata teď nemají žádnou chuť, a podle mě ten na koho zbude patka od toho sendviče, tak to ...
20.2. | 08:43 Vašek Pepdol
1
Náhlasit nevhodný komentář
Teda nevím jak vy, ale já bych sendvič, z obyčejného chleba nejedl, protože bych ho pravě podobně neukousl, já sendviče dělám buď z housky, nebo z toastového chleba.
20.2. | 07:59 kimy69
2
Náhlasit nevhodný komentář
Příjemné počvachtání vám přeje vepřín v Letech !