Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 11. 2013
zajímavé zjištění

Vědecký objev: ORÁLNÍ SEX je stejně zdravý jako med!

Ženské tělo. Ilustrační foto
Zdroj: tvnoviny.sk
Ženské tělo. Ilustrační foto

Vědci z univerzity v San Diegu přišli na velký objev. Poševní med je zdravý jako ten včelí. Ten má velmi podobné složení jako naše krevní plazma. Navíc je vaginální med lehce stravitelný a léčí mnoho nemocí.

Výpotky a tekutiny produkují žlázy, které se nachází v oblasti stydkých pysků. Všechny jejich složky jsou spojeny složkou, o které se do teď vědělo, že ji tvoří 70 procent vody a 30 procent hlenu. Profesor Silvio Dualibi analýzami zjistil, že má složení přírodního medu. Rozdíl mezi včelím a poševním medem je jen v chuti.
 


Nejvíce je to zřetelné u žen, které mají častý sex. Čím více má žena orgasmů, tím větší je v poševním sekretu množství medových složek. V poševním medu se nevyskytuje glukóza, jinak je jeho složení naprosto identické. Tedy má léčivé vlastnosti, jako včelí med.
 


Produkce poševního medu se nezastaví ani ve vyšším věku a není ovlivněna ani plodností ženy, je závislá pouze na hormonálním stavu ženy. Při orálním sexu zvyšuje tedy poševní med imunitu a snižuje pravděpodobnost onemocnění v chřipkovém období. Orální sex se tedy dá ordinovat místo čaje s klasickým medem. Muži, kteří často praktikují orální sex, jsou tedy potom zdravější.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak v posteli zamaskovat kila navíc?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle po nás v posteli nechtěj
Je v posteli lepší starší, nebo mladší partner?
10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí

TN.cz

Diskuze

14.2. | 16:48 Róbert Baník
6
Náhlasit nevhodný komentář
pre maren01: profesor Silvio Eduardo Duailibi existuje, tak sa toho netreba báť :-) https://www.youtube.com/watch?v=HYxRzfMJFw4
31.12. | 10:29 petrkrejsa7
21
Náhlasit nevhodný komentář
..není to jedno..? svět chce být klamám.. aspoň někdy, tak to nekažte.. zvlášť pokud se jedná o vcelku CHUTNÉ téma.. :-)
26.11. | 18:41 maren01
112
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu mě udivují lidé, kteří píší články tohoto typu. Najdou článek na jiném, třeba naprosto nevěrohodném webu a přepíší jej na web televize, která se tváří jako seriózní médium. Jen pro informaci, žádný profesor Silvio Dualibi ani práce na podobné téma z univerzity v San Diegu neexistuje. ...