Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Dolního Bousova
aktualizováno dnes 13:40
Tři zranění

Auto dostalo smyk, v zatáčce se srazilo s jiným! Dítě museli oživit

Na Mladoboleslavsku se v sobotu ráno čelně srazila dvě auta. Jedno z aut zřejmě dostalo smyk a řidič nad ním ztratil kontrolu. V zatáčce přejel do protisměru, kde se střetl s jiným vozem. Po nehodě byli tři lidé těžce zranění včetně jednoho dítěte.

Nehoda kamionu převážející auta na Pražském okruhu - 2
aktualizováno dnes 11:05
Pražský okruh

Kamion se převrátil na dálnici, auta z návěsu se rozsypala kolem!

Na Pražském okruhu u Barrandova se v sobotu dopoledne převrátil kamion, který vezl auta. Jeden návěs zůstal převrácený přes jízdní pruhy, další skončil opodál. Některá auta se vysypala.

Dopravní nehoda na ulici K Říčanům - 1
dnes 06:57
Zrádné počasí

Sníh komplikuje dopravu! Silnice kloužou, tvoří se dlouhé kolony

Počasí především Čechách komplikuje dopravu. Na silnicích leží čerstvý sníh, který navíc může namrzat. Silničáři i meteorologové varují řidiče, aby byli opatrní a co nejvíce obezřetní. Stále platí výstraha ČHMÚ před náledím.

Prásk.tv píše:

Marisa W Harris - 1
čtěte o tématu doprava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Nehoda na železničním přejezdu u Hořic
včera 16:03
To tu ještě nebylo

To jsou věci! Řidička se srazila s vlakem, sebrala nárazník a odjela

Srážky aut s vlakem většinou končí totálním zdemolováním menšího z vozidel, jehož posádka je často ráda, že přežila. U Dobré Vody u Hořic na Jičínsko ovšem mělo "setkání" osobního vlaku a červeného fordu úplně jiný průběh.

Nehoda na dálnici D8
aktualizováno 15.03.
Tvořily se kolony

Dálnici D8 na Ústí na několik hodin zablokovala nehoda kamionu

Krátce před 6. hodinou havarovalo na 1. kilometru dálnice D8 nákladní auto. Kamion podle prvotních informací narazil do svodidel. K nehodě došlo v místech, kde je dálnice opravovaná. Směr na Ústí nad Labem byl zcela uzavřený. Omezený byl provoz také na D7 u Prahy.

Muž vypadl z rychlíku u Rudoltic - 1
aktualizováno 14.03.
Vážná nehoda

Vlak na koridoru u Prahy srazil člověka, spoje nabraly zpoždění

Vlakovou dopravu v okolí Prahy ve středu odpoledne výrazně zkomplikovala nehoda mezi Klánovicemi a Úvaly. Rychlík tu srazil člověka a železniční spojení na hlavním koridoru bylo úplně paralyzováno.

Modernizace dálnice D1 - mapa
aktualizováno včera 20:43
Opravy pokračují

Na D1 se po zimní pauze vracejí dělníci. Tady si dejte pozor!

Po zimní přestávce se na dálnici D1 vracejí dělníci, aby letitou dálnici mohli opravit. Řidiči by se proto měli obrnit trpělivostí a pro jistotu se dopředu informovat, kdy a kde mohou očekávat problémy.

Adriana Krnáčová
aktualizováno 14.03.
kolaps dopravy v Praze

Krnáčová se omluvila zpovykaným Pražanům. Dopravu začne řešit

Dopravní komplikace se v Praze množí a na primátorku města Adrianu Krnáčovou se snesla vlna kritiky za její nešťastný výrok o "zpovykaných Pražanech". Její slova kritizoval i premiér v demisi Babiš, podle kterého měla Krnáčová dopravní situaci v Praze řešit osobně. Ona sama se za svá slova omluvila.

Adriana Krnáčová, Lucie Vítkovská
12.03.
Doprava na Žižkově

Radní se pustila do Krnáčové! Kdo může za kolaps, je podle ní jasné

Od pondělního rána kolabuje doprava na Žižkově i v dalších čtvrtích Prahy. Auta kvůli opravě silnice nesmějí do části Husitské ulice, jezdí proto Seifertovou. Tam ale blokují tramvajové i autobusové linky. Místostarostka pro Prahu 3 se proto pustila do magistrátu i Technické správy komunikací.

Vlaku se za jízdy otevřely dveře
12.03.
Děsivá nehoda

Muž vylezl z vlaku na špatné straně přímo pod jiný. Nepřežil

Obrovskou smůlu měl pětadvacetiletý muž, který v sobotu vpodvečer vystupoval z vlaku v Podivíně na Břeclavsku. Vagón totiž opustil na nesprávné straně a skončil přímo pod jiným vlakem.