Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečné úseky
Aktualizováno Včera 20:43
Řidiči pozor

MAPA SMRTI: Tohle jsou silnice, kde se nejvíc umírá!

Silnice první třídy číslo 11 je nejdelší silnicí první třídy v Česku - měří bezmála 354 kilometrů. A dá se také říct, že je silnicí nejnebezpečnější, protože se na ní stáva nejvíc vážných dopravních nehod.

Nehoda na I/43 u Blanska - 4
Aktualizováno Včera 10:18
Druhý řidič zemřel v nemocnici

U Blanska se čelně srazila dvě auta. Zemřeli 3 lidé, 2 zranění

U Černé Hory na Blanensku se čelně srazila dodávka s osobním autem. Dva lidé zemřeli na místě, další byl v kritickém stavu přepraven do nemocnice, kde v noci také svým zraněním podlehl. Policisté odkláněli dopravu, na místě zasahovaly všechny záchranné složky.

Kolona ilustrační
Aktualizováno Včera 11:37
Rekonstrukce dálnice

Dálnice D1 je znovu průjezdná. Řidiči na ni nesměli celou noc

Dálnice D1 byla uzavřená. Kvůli demolici mostů stavbaři uzavřeli v obou směrech úsek mezi Mirošovicemi a Humpolcem. Práce trvaly zhruba do devíti hodin. I nadále je však na zmíněném úseku nutné počítat s omezením

Prásk.tv píše:

Co si zabalit do letadla
čtěte o tématu doprava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Požár kamionu s elektronikou na D1 - 6
Aktualizováno Předevčírem 07:58
Velký požár

Kamion na D1 zachvátily plameny, zůstala jen ohořelá kostra. VIDEO

Ze zatím neznámých příčin začal v pátek po 23. hodině hořet na 204. kilometru dálnice D1 kamion. S požárem bojovalo sedm jednotek hasičů. Plameny ale tahač i návěs úplně zničily.

Automobilové honičky
Aktualizováno 21.4. 2017 21:24
Nebezpečí na silnicích

Na severu ČR přibývá honiček, stojí za tím gangy zlodějů aut

Na Liberecku přibývá honiček s řidiči kradených aut. Podle tamních kriminalistů je najímají gangy zlodějů vozů v Německu. Často jde o nezkušené řidiče, kteří navíc neváhají před policisty zběsile ujíždět. Takových honiček se za posledních pár měsíců odehrálo v regionu několik.

Autobusová zastávka
Aktualizováno 20.4. 2017 21:08
Super nápad

Město na Moravě z pokut od řidičů zaplatí MHD zdarma pro všechny

Řidiči, kteří jezdí po Valašském Meziříčí rychle, zaplatí lidem městskou hromadnou dopravu, a ta bude zdarma. Takový je plán tamní radnice. Peníze, které jí budou chybět, chce vybrat na pokutách. Slibuje si od toho zlepšení smogové i dopravní situace ve městě.

Řidič
Aktualizováno 20.4. 2017 16:18
Šlendrián

Výmluva na osobu blízkou stále funguje! Kdy ji použít? PŘEHLED

Před měsícem jsme vás informovali o případu, kdy řidič stříbrného auta agresivní jízdou na dálnici D11 ohrozil posádku druhého vozu a donutil ho prudce brzdit. Přesto nyní vše nasvědčuje tomu, že incident zůstane bez trestu.

Sněžení
Aktualizováno 20.4. 2017 13:36
on-line počasí a doprava

Čeká nás nejmrazivější noc i ráno týdne. Teploty klesnou až na -7 °C

Ze studeného počasí se dnes v noci stane doslova mrazivé, upozorňují meteorologové. Mráz zasáhne prakticky celé Česko. Přinese ho bezoblačná noc, která srazí na většině míst teploty až na -5 °C. Tam, kde leží sníh, klesnou teploty až na -7 stupňů pod nulou.

Kalamita na silnici
Aktualizováno 19.4. 2017 21:07
VÝSTRAHA KRAJŮM

KALAMITA! Uvízlé kamiony blokují silnice. Hromadně padají i stromy

Dnešek začal velmi chladným ránem v celém Česku. Největší problémy ale byly na východě republiky. Několik krajů zasypal sníh a výrazně zkomplikoval dopravu. Později se společně se silným větrem přidalo padání stromů na silnice. V Jeseníkách přes noc napadlo až 30 cm sněhu a silnice ve vyšších polohách jsou špatně sjízdné nebo vůbec ne. Na spoustě silnici leží souvislá vrstva sněhu nebo ledovka.

sněžení ve Slavkově
Aktualizováno 18.4. 2017 20:26
předpověď počasí

ČR bičují kroupy a déšť, někde sněží a hrozí náledí! MAPY SNĚHU

Během úterního večera a středy zasáhne zejména sever Moravy a Slezsko vydatné a trvalé sněžení. Do čtvrtečního rána má napadnout celkem až dvacet centimetrů sněhu, na horách třicet. Na jiných místech země naopak prší.