Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Železnice - ilustrační
Aktualizováno Dnes 18:23
přerušený provoz

Policie v tunelu honila polonahého muže, vlaky hodinu nejezdily!

Na trati mezi Prahou - Libní a hlavním nádražím ve čtvrtek odpoledne asi na hodinu přestaly jezdit vlaky. Provoz byl přerušen kvůli "překážce na trati", kterou byl podle policie polonahý člověk pobíhající v kolejišti.

Havarijní stav mostu u Černé Hory na Blanensku
Aktualizováno Dnes 16:37
dopravní komplikace

Na trase Brno - Svitavy se hroutí starý most. Silničáři úsek zavřou!

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) dnes zřejmě v 17:00 uzavře silnici I/43 u Černé Hory na Blanensku. Důvodem je havarijní stav mostu, který by se teoreticky mohl i zřítit. Novinářům to řekl ředitel brněnského závodu ŘSD David Fiala.

Ministr dopravy otevřel opravený úsek D1
Aktualizováno Dnes 14:59
Přehled úseků

Ťok otevřel opravený úsek D1! Dalšími ale řidiči stále neprojedou

Opravený úsek dálnice D1 mezi Devíti kříži a Velkou Bítěší ve směru na Prahu se otevřel. V pravém pruhu mohou řidiči jezdit už od středy ráno, ten levý se otevřel ve čtvrtek ve 13:00. Silničáři ale stále pracují na modernizaci šesti úseků.

Prásk.tv píše:

Co si zabalit do letadla
čtěte o tématu doprava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Dopravní kolaps na D1
Aktualizováno Dnes 13:11
Výstavba D3

Hlavní tah z Budějovic na Prahu je uzavřený! Tvoří se dlouhé kolony

Hlavní silniční tah z Českých Budějovic přes Tábor na Prahu je uzavřený. Důvodem je výstavba dalších úseků dálnice D3 a překládka drátů vysokého napětí. Řidiči musejí po objízdné trase, uzavírka skončí až v 18 hodin. Další má ale následovat.

víkendový provoz

Čeká nás dopravní kolaps! Kudy jet, abyste se vyhnuli kolonám?

O tomto víkendu se v Evropě chystá malé stěhování národů. Na mnoha místech začínají letní prázdniny a lidé mířící na jih mohou pořádně zkomplikovat cestu na dovolenou. Dají se očekávat hodinové kolony, varují odborníci z Ústředního automotoklubu (ÚAMK).

horko bez pokut

Otvíráte v létě v autě okénka? V zahraničí vám za to hrozí pokuta

Cestovat v parném létě může být hodně nepříjemné, zvlášť když si máte sednout do auta, které stálo několik hodin na sluníčku. Pak by člověk nejraději shodil tričko, nazul žabky a otevřel všechna okýnka. Jenže za všechny tyto věci můžete dostat v zahraničí pokutu.

dopravní komplikace

Dálnici D1 uzavřela v místě zúžení hromadná nehoda tří dodávek!

Nehoda tří dodávek ve středu ráno zablokovala dálnici D1 ve směru na Prahu. Bouralo se přímo v místě zúžení u Velkého Beranova nedaleko Jihlavy, policie proto provoz odklání.

Kolona na Jižní spojce
Aktualizováno Včera 10:38
anketa diskutovaný zákaz

Nechte Prahu vyhladovět, reagují řidiči na zákaz vjezdu kamionů

Zákaz sjezdu nákladním autům nad 12 metrů délky z Pražského okruhu do města a zákaz vjezdu kamionů na Jižní a Štěrboholskou spojku a Spořilovskou, které v současnosti nahrazují nedokončenou jihovýchodní část okruhu, vyvolal mezi lidmi vášnivé debaty.

kompletní zákaz

Praha schválila zákaz kamionů. Nevjedou ani na Jižní spojku!

Praha zakáže nákladním autům nad 12 metrů délky sjíždět z Pražského okruhu do města. Radní dnes zároveň schválili zákaz vjezdu kamionů na Jižní a Štěrboholskou spojku a Spořilovskou, které v současnosti nahrazují nedokončenou jihovýchodní část okruhu.

Kolona ilustrační
Aktualizováno Předevčírem 15:34
dlouhé kolony

Hromadná nehoda blokovala D1! Tvořily se dlouhé kolony

Ranní nehoda na 6. kilometru dálnice D1 výrazně zkomplikovala příjezd řidičů do Prahy, už brzy ráno se začala tvořit dlouhá kolona. Další kolony se tvořily odpoledne kvůli nehodě na 25. kilometru.