Co nám týden přinese?

NUMEROLOGIE na týden: V pondělí nebude chybět odvaha, ve čtvrtek elán

Numerologie
Zdroj: Getty Images
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Aktualizováno 12:12
10.2. 2020 10:43
Téma:

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní přímo pro čtenáře TN.cz.

10. 2. 2020

Pondělí ve vás probudí odvahu a nadšení. V žádném případě nic nepokazíte, pokud své myšlení nastavíte na delší časové období a veškerou energii vsadíte na váš dávný sen. Vědomě si tak nastavíte jasný program a cíl. Máte v rukou všechny trumfy. Ve vztazích oceníte skutečné hodnoty, tam kde dochází k napětí a nedorozumění, jste dnes schopni bez výčitek takového člověka i prostředí opustit.

 

11. 2. 2020

Než se v úterý rozhodnete nebo pustíte do nějaké záležitosti, pečlivě zvažte všechny aspekty z různých stran. Nepřemýšlejte však do nekonečna. Sjednoťte pro a proti, plusy i mínusy a s tímto ujasněním pak začněte diplomaticky a zdvořile podnikat kroky k tomu, abyste dosáhli svého cíle v mírovém ovzduší. Romantický večer, přátelské posezení či kulturní zážitek zjemní závěr náročného dne.


 

12. 2. 2020

Ve středu upřednostňujte sami sebe a své potřeby před ostatními lidmi a jejich nároky. Možná proto se vám do cesty připletou překážky a nepříjemnosti, které už po nějaký čas vyplouvají na povrch, ale vašemu zraku unikaly. Pak už nebudete otálet s praktickým řešením. Práce, lepší ohodnocení, vyzdvihnutí vašich schopností, spokojenost v partnerství, harmonie ve vztazích, ale především zdravotní otázky – to vše vás dnes nenechá v klidu.

 

 

13. 2. 2020

Na čtvrtek budete ještě dlouhou dobu vzpomínat. Mentální činorodost až předvídavost přinese nový nápad, projekt, možnosti, čímž ruku v ruce ovlivní i příjmy. Dnes si můžete dovolit vykonávat i činnosti, které od vás vyžadují více energie i s určitým rizikem či soutěživou atmosférou. Tudíž mírného chaosu, shonu nebo tlaku se vůbec nelekejte, naopak toto vítejte a jděte naproti geniální myšlence.

 

14. 2. 2020

V pátek si příliš neodpočinete, budete muset být stále aktivní a ve střehu. Ve složitějších situacích bude nutné zapátrat v paměti a čerpat ze svých přechozích zkušeností, abyste se vyvarovali chyb. Možná bude nutné sáhnout do odborné literatury nebo manuálů. Dnešek nám ukazuje, čím vším jsme zahlceni, jak si děláme něco těžší, než může ve skutečnosti být, jak se zbytečně v něčem trápíme, dusíme. K navrácení energie pomůže protahování a masáže ramenou.

 

 

15. 2. 2020

Sobota je plná nadšení, energie a vůle. Každý bude mít chuť se předvést, něco dokázat, být výjimečný. Zvláště dětem dopřejte během dne získat větší sebedůvěru a sebehodnotu tím, že je začleníte do rodiny nebo dospělého kolektivu a dáte jim slovo, prostor, dovolíte jim podílet se na důležitém rozhodnutí. Odpoledne vás bude honit mlsná, domácí ovocný koláč nebo návštěva cukrárny je na místě.

 

16. 2. 2020

Neděle komplikuje vztahové záležitosti, tudíž není nakloněna společenským aktivitám, týmové spolupráci, rodinným obědům… Napětí bude velmi citelně patrné a rozpoznatelné. Dnešek je spíše nezávislý a lépe se tráví ve volné přírodě než v obchodních centrech. Přemíru energie, která se shromažďuje ve žlučníku, je potřeba vybít sportem, prací…Pokud se ohlásí bolest na pravé straně těla, uvařte si hořký čaj nebo si po obědě pochutnejte na pivu.

TN.cz