Plzeňsko

Klient změnil trasu, prostitutka se lekla a vyskočila z auta za jízdy

Prostitutka u auta
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Mladá žena se s klientem domluvila na poskytnutí služeb a nasedla k němu do auta. Muž změnil trasu jízdy a vystrašená žena z auta za jízdy vyskočila. Policie zatím neurčila, zda šlo o pokus o únos, nebo jen o nedorozumění.

Plzeňská policie vyšetřuje zvláštní nehodu, při které se zranila třiadvacetiletá prostitutka z Plzně.

 

Neznámý muž přijel v autě značky Audi a domluvil si s místní prostitutkou placený sex. Ta k němu následně nasedla do auta. Údajně se mladá žena spolu s klientem domluvili na sexu na určitém místě. Žena po tom, co muž změnil domluvenou trasu zpanikařila. Začala se s mužem v autě hádat a chtěla vystoupit z auta. Muž ženě ovšem nezastavil, a tak žena za jízdy vyskočila z auta. Žena si při pádu zranila nohy.

 

 

Údajný svědek zavolal na tísňovou linku 155 a podrobně popsal celý incident. Nahlásil, že se stal nejspíš svědkem únosu ženy. Svědek nepočkal na příjezd záchranných složek. Podle krajské záchranné služby žena byla při jejich příjezdu při vědomí, ale měla viditelné tržné rány na nohách. Ženu následně převezli na úrazovou ambulanci v Plzni.

 

Vyšetřování je teprve na začátku. Zatím tedy nelze určit, zda šlo o nedorozumění, či šlo o pokus o únos. Policie po řidiči zatím pátrá. 

Související témata:
TN.cz